Reklama

Orange mení ceny Orange Sport, zákazníkov chce presvedčiť na svoje služby

Zdroj | orange
Juraj Recký
Zdroj | orange
Zdroj | orange

Predplatiť si Orange Sport cez SMS môžete už len na mesiac a za vyššiu cenu. Orange pre zvýhodnenie odporúča viacero oranžových služieb.

Orange obsah Orange TV, respektíve Orange Sport, ponúkal pomerne veľkoryso aj pre zákazníkov iných operátorov. To sa začína meniť, nakoľko operátor chce zákazníkov presvedčiť, aby si za svoj hlavný produkt zvolili práve ten oranžový. Cieľom sú konvergentné služby, teda balíky viacerých služieb, vrámci ktorých zákazník získa zvýhodnenia.

Zdroj | orange.sk

Cieľom Orange TV je ponúknuť exkluzívny a originálny obsah, najväčším lákadlom je Orange Sport, obsahom ktorého je napríklad Liga majstrov, slovenská Fortuna liga alebo Premier League. „Hoci je exkluzívny obsah Orange TV dnes dostupný pre každého, vrátane zákazníkov konkurencie, našim primárnym cieľom je, pochopiteľne, presvedčiť ľudí o výhodách Orange TV a o tom, že sa oplatí byť zákazníkom Orangeu. Je prirodzené, že chceme uspokojiť primárne potreby našich vlastných zákazníkov, preto by maximum aktivít, vylepšení a tie najvýhodnejšie služby mali byť dostupné v prvom rade pre nich,“ povedal Martin Hromkovič, riaditeľ marketingového úseku pre rezidenčných zákazníkov Orangeu.

Zákazníci konkurencie momentálne môžu získať prístup k Orange Sport zaslaním SMS. Operátor pôvodne ponúkal prístupy na rôzne časové obdobia. Aktuálne zredukoval možnosť predplatiť si  Orange Sport len na mesiac a to za cenu 12 eur. Pôvodne bola cena predplatného SMS správou na mesiac za 6 eur. Prístup cez SMS môžete využiť na sledovanie na PC alebo prenosnom smart zariadení, ktoré môžete zrkadliť na svoj televízor.

Pozrite si

AKO si s novými balíkmi Orange mobilného internetu užiť viac zábavy

Zákazníci Orange, ktorí majú Orange TV, majú prístup k športovému obsahu za výhodnejších podmienok. Ak nakombinujú Go Basic TV a zvolia k nemu prémiový Balík Super Šport+ mesačne zaplatia 12 eur. V prípade, že by ste sa rozhodli nakombinovať Orange TV s internetom, môžete zvoliť, napríklad, variant Home Basic Fiber + Home Basic TV + Balík Orange Sport + Balík Premier Sport. Táto kombinácia vás vyjde na 20 eur mesačne.

Kompletnú aktuálnu športovú ponuku Orange nájdete na oficiálnej stránke operátora. 

 

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.