Reklama

Orange LTE sieť pokrýva už 25 miest a 5 obcí

Števo Porubský

Orange

Orange oznámil, že už v 25 mestách a 5 obciach si môžete užívať výhody ultra rýchleho mobilného internetu v LTE sieti. Podľa operátora to predstavuje už takmer tretinu Slovenska, presnejšie ide o 29,5% územia. Do pokrytia LTE siete nedávno pribudli mestá ako Galanta, Šamorín, Senec, Prievidza, Bojnice, Humenné, Malacky, Pezinok, Modra a Svätý Jur. Už aj v týchto mestách tak môžete surfovať maximálnou teoretickou rýchlosťou až do 150 Mbit/s pre sťahovanie dát a 50 Mbit/s pre odosielanie dát. Ak samozrejme máte potrebný dátový program.

POZRITE SI: Orange rozširuje pokrytie 4G. Už je v 13 mestách

„Sme radi, že sa nám podarilo splniť to, čo sme našim zákazníkom sľúbili pred 5 mesiacmi, keď sme 4G sieť spúšťali. V súčasnosti sú výhody 4G siete Orangeu dostupné pre ľudí už celkovo v 25 slovenských mestách a 5 obciach. Chceme, aby naši zákazníci mohli naplno využívať výhody rýchleho mobilného internetu novej generácie prakticky na celom Slovensku,“ hovorí generálny riaditeľ Orangeu Pavol Lančarič.

 

Komerčnú prevádzku 4G siete spustil Orange v júli tohto roku a v súčasnosti je dostupná v týchto mestách: Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Nitra, Žilina, Trnava, Trenčín, Martin, Poprad, Zvolen, Komárno, Piešťany, Nové Zámky, Galanta, Šamorín, Senec, Prievidza, Bojnice, Humenné, Malacky, Pezinok, Modra, Svätý Jur a Vrútky a v obciach Dunajská Lužná, Rovinka, Biely Kostol, Trenčianska Turná a Dražkovce.

Samsung GALAXY Note 4

Foto: Orange, Samsung

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.