Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Orange Go Yoxo - lepší paušál pre mladých neexistuje

Orange Go Yoxo - lepší paušál pre mladých neexistuje
PR článok
Orange Go Yoxo - lepší paušál pre mladých neexistuje

Ahojte, som Karin,

videli ste už novú reklamu na Orange Go Yoxo? Behám tam s kamošmi a sme vo svojom živle. Nevideli ste ju? Nevadí, poviem vám, o čo vlastne ide. Je to úplná paráda! Orange totiž ako azda jediný operátor na svete vytvoril mesačný paušál, ktorý má svoj vlastný obchod. Dobre počujete. Orange Go Yoxo a jeho Yoxo Market slúži výhradne na predaj, resp. výmenu nespotrebovaných dát.

Takže ak sa mi stane, že som si ušetrila svoje dáta, môžem ich cez Yoxo Market predať presne tak, ako swapujem svoje oblečenie či drobnosti, ktoré už nepotrebujem. Za takýto “swap” dát dostanem napríklad 1 € späť za každý jeden celý gigabajt na faktúru k paušálu. Ak by som ale nespotrebované dáta zabudla predať, žiadny problém, presunú sa mi do ďalšieho mesiaca. To je pecka.

Naopak, ak by som potrebovala viac dát, stačí mi zbehnúť na Yoxo Market a dáta si kúpim. Zas len napríklad za jedno euro za jeden gigabajt. Bežne pritom 1 GB stojí aj 4 eurá, ja ho budem mať kľudne za jediné euro, závisí aký bude aktuálny dopyt a ponuka na Yoxo Markete. Dobrý deal, že? Dát si takto kúpim, koľko potrebujem, aj keby som posielala nové videá na YouTube len cez smartfón. To však robím väčšinou doma cez Wi-Fi, takže som v absolútnej pohode.

To však nie je všetko. Paušál Go Yoxo pre mladých obsahuje nielen 5 GB dát na čokoľvek, ale aj neobmedzené dáta na všetky možné chatovacie aplikácie a sociálne siete. Sleduj ten zoznam: Badoo, Facebook, Instagram, LinkedIn, Messenger, Pinterest, Samsung Messages, Skype, Snapchat, Telegram, Twitter, Viber, WhatsApp aj TikTok. Všetky appky môžem používať naplno. Fakt paráda, takto neminiem z 5 GB balíka takmer nič. To sa oplatí, lebo mesačne si môžem znížiť paušál napríklad o 2 eurá predajom dát. Namiesto 15 eur mesačne tak budem platiť iba 13 eur.

S paušálom Orange Go Yoxo môžeš všetky tieto aplikácie používať neobmedzene, z tvojich dát pritom neminieš ani jediný megabajt.

Paušál Orange Go Yoxo stojí mesačne síce 15 eur, čo nie je pre študáka málo, ale zober si, že v balíku sú neobmedzené hovory, SMS a MMS správy v rámci Slovenska, a dokonca aj Európskej únie. Jediným obmedzením je, že takéto neobmedzené telefonovanie a posielanie správ je možné na 250 unikátnych telefónnych čísel počas aktuálneho fakturačného obdobia. To je ale pohoda, toľkým nevolám, ani keď organizujem oslavu, všetkým známym predsa pošlem hromadnú pozvánku na event. Však žijem v 21. storočí, nie?

Mesačne tak míňam zhruba 13-14 € za paušál, čo je super. Inde by som sa nedoplatila za dáta minuté cez chatovacie appky a zaplatila kopec eur za telefonovanie so sestrou a mamou. No dobre, prezradím, že aj s frajerom. Takto im môžem volať donekonečna hoc aj každý deň. To isté platí aj pre ďalšie stovky ľudí. 

A počúvaj toto, jedinou podmienkou na získanie unikátneho paušálu Orange Go Yoxo je, aby si mal ISIC, alebo kartu EURO<26. Paušál Orange Go Yoxo si ale môžu aktivovať aj učitelia s kartou ITIC. Paušál je pritom bez viazanosti, takže keď ho nebudem potrebovať, iba ho zruším a idem ďalej.

Lenže, kto by rušil paušál, aký fakt nemá nielen na Slovensku, ale ani vo svete konkurenciu. Kúpiť Orange Go Yoxo je možné aj cez web Orange, do pár dní príde kuriér so SIM kartou a je to. Nikam nemusíš ísť. Možný je aj prenos čísla od iného operátora, takže číslo ti zostane ako doteraz. Tak ideš do toho? Vidíme sa na Yoxo Markete.

Zdroj | Orange