Reklama

Orange biznis paušály: nové paušály poslali doterajšie do zabudnutia

Imrich Maťo

Predplatené minúty do všetkých sietí, obľúbené nekonečné volania vo vlastnej sieti, roaming, internet v mobile, či náhradný telefón. To sú benefity, ktorými od 1. marca Orange uvádza do života nové biznis paušály, určené pre živnostníkov a firemných zákazníkov. Tie plne nahrádzajú pôvodné biznis paušály. Zároveň Orange rozširuje možnosti Paušálov snov, ku ktorým pribudli nové balíky biznis služieb.

Orange biznis paušály

Nové biznis paušály

Pôvodné paušály Biznis Kontakt, Biznis Klasik a Biznis Komfort nahradili od 1. marca 2010 štyri nové biznis paušály – Paušál 150 + večer, Paušál 150 + deň, Paušál 300 + nonstop a Paušál 1000 + nonstop. Tie obsahujú nielen predplatené minúty do všetkých sietí na Slovensku, v krajinách Európskej únie, Spojených štátov a Kanady, ale aj neobmedzené volania do siete Orange, ktoré si môžete vybrať v časoch, ktoré vám najviac vyhovujú: Večer a víkend, Deň či Nonstop. Nahradením pôvodných paušálov novými sa tak z biznis ponuky vytratili aj nízko a stredne nákladové paušály s 30-timi a 70-timi predplatenými minútami. Časy a minúty „neobmedzených“ volaní v rámci siete Orange sú už síce známe a zaužívané, no i tak si ich zopakujme:

Neobmedzené volania do siete Orange

Minúty

Večer a víkend

2000 minút od 18:00 do 8:00 v pracovné dni a po celý víkend

Deň

3000 minút od 8:00 do 18:00 v pracovné dni a víkendy

Nonstop

6000 minút po celý deň sedem dní v týždni

Benefitom nových paušálov je, že v ich cene sú automaticky zahrnuté aj ďalšie služby ako Náhradný telefón, roamingový balík Ahoj Európa+, služba Orange World až do 2000 MB, či balík 100 a viac SMS a MMS.

Pozrime sa na popis nových biznis paušálov detailnejšie:

Orange biznis paušály

Po prevolaní predplatených minút je ďalšia minútová sadzba v biznis paušáloch:

0,13 € – Biznis 150 + večer a 150 + deň,

0,11 € – Biznis 300 + nonstop,

0,09 € – Biznis 1000 + nonstop.

 

Balíky biznis služieb k Paušálom Snov

Obľúbené Paušály Snov Orange obohatil o nové balíky Biznis a  Biznis Extra, s ktorými získavate predplatené minúty Volaní do všetkých sietí vrátane krajín EÚ, Spojených štátov Amerických a Kanady, 200 minút navyše k svojmu paušálu do fixných sietí na Slovensku, roamingový balík Ahoj Európa+ a ďalšie zaujímavé benefity.

Orange biznis paušály

Nové biznis balíky, ak ste biznis zákazníkom, teda živnostníkom, podnikateľom alebo firmou, si môžete aktivovať kedykoľvek aj počas viazanosti, ak už využívate Paušál Snov. Zároveň si môžete vybrať z pomerne bohatej ponuky mobilných telefónov, či iných biznis zariadení, ku ktorým sa najnovšie zaradili také špecialitky, ako napríklad Nokia 5230, Samsung GALAXY Spica (i5700), Samsung Omnia II (i8000), alebo HTC Tattoo.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.