Reklama

Orange Biznis konferencia 2024 - Sme pripravení na kybernetické hrozby a AI?

Roman Calík

Orange zorganizoval ďalší ročník unikátnej Orange Biznis konferencie, kde sme si mohli vypočuť popredných domácich, ale aj zahraničných spíkrov.

Dominovali témy týkajúce sa kybernetickej bezpečnosti, konektivity budúcnosti, ale aj umelej inteligencie. Pozrite si náš video zostrih, ktorý rozhodne stojí za to. Vybraných spíkrov sme totiž osobne vyspovedali.

Témy konferencie otvorili množstvo možností a technologických riešení pre biznis a práve tu sa účastníci dozvedeli viac o ich využití, ako aj víziách do budúcnosti. Veľmi zaujimává bola prednáška Petra Škodného, technologický entuziastu a člena dozornej rady Orange Slovensko. Aj v našom rozhovore sa dozviete, ako sme na tom na Slovensku v rámci kybernetickej bezpešnosti. Čo sú najväčšie hrozby, ako sa pripraviť na éru AI, ale aj to, čo zaujímavé Peter Škodný skonštruoval už pred 47 rokmi!

Obsah pokračuje pod reklamou

Rozhodne si nenechajte ujsť aj náš rozhovor s Katarínou Boledovičovou, Chief Customer Experience & B2B Officer, Orange Slovensko / Riaditeľkou pre biznis zákazníkov a zákaznícku skúsenosť , Orange Slovensko. Katarína je skutočne v Orangei osobou na správnom mieste, vyspovedali sme ju aj v otázkach, ako práve Orange chráni svojich bežných aj biznis zákazníkov. Budete prekvapení, keď sa dozviete akému množstvu útokov čelí sám operátor!

Hviezou podujatia bol zahraničný hosť Greg van der Gaast, Cybersecurity konzultant a bývalý hacker. V rozhovore nám prezradil, ako a či vôbec sa dá chrániť aj s minimálnym rozpočtom. Na čo by sme mali myslieť pri možných kybernetických útokoch? A ako sme pripravení na umelú inteligenciu? Je pre nás príležitosťou alebo hrozbou?

Orange biznis konferencia 2024 bola plná zajímavostí, niektoré produkty, ktoré poskytuje Orange sme si mohli aj „naživo“ vyskúšať. Vo videu nám o vybraných novinkách porozprával aj Martin Hudec, IoT Specialist z Orangeu či Milan Dúbrava, B2B produktový manažér Orange Slovensko. Pripravení? Pozrite si naše video plné informácií a zaujímavých rozhovorov. Samozrejme vďaka kapitolám si môžete rovno pozrieť spíkra, ktorý vás najviac zaujíma.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.