Reklama

Opera pre tablety už čoskoro!

Marek Šimunek

Podobne nedočkavo ako Asus, ktorý ešte pred spustením výstavy CES 2011 predstavil črty svojho chystaného tabletu Eee Pad EP121 sa zachovala aj spoločnosť Opera Software, ktorá iba dva dni pred oficiálnym otvorením výstavy dovolila verejnosti nahliadnuť na najnovšiu verziu svojho internetového prehliadača Opera for Tablets.

Opera for Tablets

Ako napovedá samotný názov novej verzie obľúbeného mobilného internetového prehliadača Opera for Tablets, jej cieľovou skupinou bude stále rozširujúca sa komunita užívateľov tabletov, ktorých boom spustil na začiatku minulého roku Apple iPad. Aj keď nie sú známe žiadne podrobné informácie, Opera Software chystá pre nás určite niekoľko noviniek, ktoré by mali byť verejnosti predstavené na CES 2011. Jeho brány sa otvoria už o dva dni a my vás budeme sprevádzať novinkami, ktoré budú počas tejto udalosti predstavené.

Opera for Tablets

V krátkom videu, ktoré Opera uverejnila na počesť uvedenia novej verzie Opera for Tablets nie je možné vidieť v čom bude táto verzia výnimočná. Jasné je len, že ponesie prvky známe z mobilných internetových prehliadačov Opera Mobile iných platforiem. Na konkrétnejšie informácie si teda ešte počkáme dva dni a zatiaľ vám prinášame krátke video, ktoré v stručnosti predstavuje chystaný internetový prehliadač Opera for Tablets.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.