Reklama

Onlia appka láme ľady: šetrí čas aj peniaze

PR článok

Online riešenia a mobilné aplikácie sa v poisťovniach rodia len pomaly. Napríklad až v roku 2011 sa do online predaja dostalo prvé životné poistenie (pre porovnanie: v tom čase mali už viaceré banky nasadené aplikácie pre smartbanking, o online nákupe služieb a produktov ani nehovoriac). Našťastie, ľady v tejto oblasti už vyše roka láme online poisťovňa Onlia. Jej appka skutočne vytŕča z radu a dokáže oveľa viac, ako je bežné.

Jediná appka, ktorá vás pri nehode zbaví všetkých papierovačiek

Mobilnú aplikáciu svojim klientom dnes na Slovensku poskytuje len 5 z 24 poisťovní.  Okrem Unionu, ktorý má špeciálnu appku na cestovné poistenie na Slovensku (tzv. poistenie na hory) aj v zahraničí, sa aplikácie zvyšných štyroch poisťovní “točia” okolo áut.  

Dobrou správou je, že všetky aplikácie vám dokážu poradiť, ako postupovať pri dopravnej nehode. Tou zlou, že len dve skutočne umožňujú nahlásiť nehodu priamo cez appku. A len jediná – Onlia appka – vás kompletne zbaví všetkých papierovačiek pri nehode.

Onlia aplikácia vám po nehode maximálne uľahčí život. A najmä ušetrí peniaze aj množstvo času. Ak sa vám stane nehoda, všetko zdokladujete priamo zo smartfónu – nikam nechodíte, na nikoho nečakáte a nenosíte žiadne papiere. Za pár minút sa preklikláte  cez štyri jednoduché kroky a hlásenie nehody máte za sebou.

Potom už len stačí vybrať si zmluvný servis, kde vám auto opravia. Onlia ako jediná appka nielen obsahuje zoznam zmluvných značkových aj neznačkových servisov, ale umožňuje si hneď vybrať jeden z nich (servis vás bude ešte v ten deň kontaktovať). V niektorých pritom zaplatíte až o 50 eur menej za spoluúčasť (ak ide o opravu z havarijného poistenia). Viac informácií nájdete tu.

Samoobhliadka šetrí čas pri havarijnom poistení

Onlia aplikácia má aj ďalšie prvenstvo. Je prvá a jediná, ktorá nahrádza úvodnú obhliadku pri uzavretí havarijného poistenia. Ak si chcete auto poistiť proti krádeži, nehode či prírodným živlom, musíte si v bežnej poisťovni dohodnúť termín a “strpieť” približne polhodinovú obhliadku auta.

Nie však v Onlii. Vďaka aplikácii nikam nechodíte, na nikoho nečakáte. Auto odfotíte smartfónom presne podľa inštrukcií a ste poistený. To všetko platí, ak máte auto s cenou pod 40 000 eur.

Samozrejme, súčasná verzia 2.5.5. Onlia appky pre Android/iPhone/Windows Phone nie je zďaleka posledná. Onlia pripravuje ďalšie kroky, ako vám ešte ďalej so smartfónom v ruke uľahčiť poistenie auta či riešenie nehody. Ak vás zaujíma viac, sledujte Novinky na webe Onlie.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.