Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

OnePlus Watch na druhý pokus?

OnePlus Watch na druhý pokus?
Zdroj | OnePlus
Richard Pliešovský
OnePlus Watch na druhý pokus?
Zdroj | OnePlus
Zdroj | OnePlus

OnePlus Watch boli predstavené minulý mesiac a, diplomaticky povedané, boli hodnotené ako priemerný produkt. Nie je teda prekvapením, že sa spoločnosť poponáhľala a pripravila významnú aktualizáciu firmvéru.

Ide o verziu B.40, ktorá má zlepšiť výkon GPS, čo v praxi prinesie oveľa lepšiu presnosť sledovanie aktivít, napríklad pri chôdzi či behu. Aktualizácia prináša optimalizáciu algoritmov monitorovania srdcového tepu, vylepšenie funkcie vstávania a tiež spoľahlivejšej synchronizácie notifikácií.

Pribudli ikony aplikácií, upozornenia pre najpoužívanejšie aplikácie a napokon – opravili sa aj doteraz známe chyby, čo by malo mať viesť k lepšej stabilite systému.

Je toho naozaj dosť. Aj vy máte pri čítaní zoznamu oprav pocit, že OnePlus sa priveľmi ponáhľal s uvedením hodiniek na trh?

Zdroj | OnePlus

OnePlus zároveň zverejnil, na čo sa môžu tešiť majitelia hodiniek v budúcnosti. Pribudne funkcia Always-on Display, diaľkové ovládanie fotoaparátu (Android) a 12-hodinový formát času. Podporu dostanú 4 nové jazyky (nemčina, taliančina, španielčina a poľština). Podľa OnePlus v ďalších aktualizáciách prinesú viac ako 110 športových a tréningových režimov.

Pozrite si

Inteligentné hodinky: Sú ako naše ženy, čoraz krajšie a múdrejšie

Pripomíname, že ide o elegantné hodinky s 1,39″ kruhovým AMOLED displejom s rozlíšením 454 x 454 a 326 ppi. Sú vodotesné do 50 m, spĺňajú krytie IP68. Batéria s kapacitou 402 mAh vydrží 14 dní. Zaujímavé je, že OnePlus Watch si s iPhone nespárujete, podporujú len Android od 6.0. Predávajú sa za 159 eur.

Zdroj | OnePlus

Aktualizácia verzie B.40 bude najskôr dostupná v USA a v Kanade, neskôr sa rozšíri do ostnatých krajín. Presný harmonogram OnePlus nezverejnil.

Zdroj