Reklama

Október 2010: HIGH END Show na Slovensku

Roman Calík

PR článok – Najväčšia a jediná výstava špičkovej spotrebnej elektroniky na Slovensku sa koná 16. a 17.októbra 2010 v rozsiahlych priestoroch hotela Crowne Plaza Bratislava.

HIGH END Slovakia 2010

Noviniek bude na výstave HIGH END Slovakia 2010 aj tento rok viac než dosť. Napríklad úplná novinka od svetového výrobcu high-end reproduktorov Bowers & Wilkins, ich vlajková loď B&W 800 Series Diamond. Okrem týchto “diamantových” reproduktorov budú na výstave aj pozoruhodné high-end reproduktory KEF Muon, ktoré sú vyrobené zo 6mm hrubého hliníka, vážiace 115 kg, navrhnuté uznávaným priemyselným návrhárom Rossom Lovegrovom. Sú určené pre nadšencov umenia a dizajnu, ale nesklamú aj náročného poslucháča kvalitných nahrávok.

Nebudú chýbať špecialitky, ako sú napr. elektrónkové zosilňovače a gramofóny, tzv. analóg, ktorý nenájdete nikde v žiadnom elekroobchode, len u špecializovaných predajcov. Okrem audio premiér čakajú na Vás aj úplne nové LED/LCD a plasma televízory svetových lídrov ako je SAMSUNG, SHARP, Sony, Panasonic a Philips. Konkrétne tento rok bude špeciálne prezentovaný 3D formát, tak ako nikde inde. Na najväčších 65 palcových televízoroch! A 3D bez okuliarov? Nie je to utópia. Na výstave HIGH END Slovakia to už bude realita.

HIGH END Slovakia 2010

Vstupenky budú zlosovateľné, ceny do súťaže venujú partneri SHARP, SAMSUNG, JBL, Bis Audio, G&BL, Floydcom a harman/kardon.

Už 5.ročník výstavy stereo, hifi a home cinema HIGH END Slovakia 2010 sa bude konať 16.- 17.októbra 2010 v hoteli Crowne Plaza Bratislava!

Excelentný zvuk – ktorý si naozaj vychutnáte.
Excelentný obraz – ktorý si naozaj užijete.
Excelentný dizajn – ktorým sa pokocháte.

Všetky informácie o výstave HIGH END Slovakia nájdete na www.highendslovakia.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.