Reklama

Odolné smart hodinky s Wear OS? Tak potom je jasná voľba TicWatch Pro 5 Enduro

Zdroj | Mobvoi
Michal Sobek
Zdroj | Mobvoi
Zdroj | Mobvoi

Spoločnosť Mobvoi, ktorá má úspešnú sériu smart hodiniek TicWatch, pridala do svojho portfólia nový odolnejší model. Privítajte TicWatch Pro 5 Enduro určený pre outdoorových dobrodruhov.

Čo vlastne prinášajú navyše oproti štandardnému modelu TicWatch Pro 5? V prvom rade je to displej, ktorý chráni odolné zafírového sklo, prepracovaná otočná korunka a vodoodolnosť 5 ATM a MIL-STD-810H.

Obsah pokračuje pod reklamou

Konkrétne rozmery sú 50,15 x 48 x 11,95 mm a hmotnosť 44,7 gramu bez remienka, ktorý je z gumy so šírkou 24 mm. Samotné telo hodiniek je tvorené z kombinácie nehrdzavejúcej ocele, hliníka a vysokopevnostného nylonu so sklolaminátom.

Ťahákom modelu je aj 1,43-palcový OLED displej s rozlíšením 466 x 466 pixelov a k nemu sa pridáva aj druhý displej Ultra-low-power Display, ktorý je jednoduchý, ale má na výber farebné podsvietenia.

Výkon má na starosti procesor Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 spolu s 2 GB RAM a 32-gigabajtovým úložiskom. Asi nie je prekvapením, že je tu operačný systém Wear OS vo verzii 3.5.

Nechýba ani meranie tepu srdca, okysličenia krvi, stresu, spánku aj so záznamom chrápania, pričom nechýba meranie vyše 110 športových aktivít aj spolu s GPS záznamom trasy. Samozrejmosťou je bezkontaktné platenie pomocou Google Pay.

Pozrite si

TicWatch Pro 5 majú dva displeje, špičkový procesor a 3,33-dňovú výdrž

Batéria má skutočne štedrú kapacitu 628 mAh, čo by malo stačiť na zhruba 90 hodín výdrže, teda necelé 4 dni, čo je na smart hodinky s Wear OS veľmi sľubný výkon. Ak by vám stačili len základné funkcie, výdrž sa predĺži až na 45 dní.

Pokiaľ by vás smart hodinky TicWatch Pro 5 Enduro zaujali, tak sú aktuálne dostupné na oficiálnej stránke spoločnosti Mobvoi za sympatickú cenu 359,99 eur.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.