Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Odolné inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2e teraz kúpite o 91 € lacnejšie

Odolné inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2e teraz kúpite o 91 € lacnejšie
Tomáš Šmidák
Odolné inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2e teraz kúpite o 91 € lacnejšie

Inteligentné hodinky by okrem moderného dizajnu a množstva funkcií, mali disponovať aj dobrou výdržou na batériu. Aký má totiž zmysel mať v hodinkách všetko na čo si spomeniete, keď ich budete stále len nabíjať. Huawei Watch GT2e sú športovo zamerané smart hodinky s výdržou batérie až 14 dní. Teraz ich navyše kúpite v zľave 53 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Huawei stavil na istotu a Watch GT 2e sú vzhľadovo podobné bežným hodinkám. Namiesto ciferníku sú však osadené 1,39″ AMOLED displejom s ochranným 3D sklom, ktorý by mal ponúknuť okrem ostrého zobrazenia aj dobrú čitateľnosť na priamom slnku. Telo hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je ľahké a odolné zároveň. Potápať sa s nimi budeme môcť až do hĺbky 50 metrov. 

 

Vnútri sa nachádza procesor Kirin A1, ktorý by mal byť zabezpečiť svižný chod systému a zároveň vysokú efektivitu. O tom svedčí aj výdrž batérie, ktorá sa pohybuje na úrovni 14 dní, čo je v tejto kategórií hodiniek nadštandardná hodnota. Najmä s ohľadom na fakt, koľko funkcií Watch GT 2e ponúkajú.

Pozrite si

Huawei Watch GT 2e – dvojtýždňová výdrž nielen pre športovcov

 

V hodinkách máte na výber 85 vlastných režimov cvičenia vrátane nových profilov pre horolezectvo, parkour, streetdance, surfovanie či skateboard. Samozrejmosťou je potom aj automatická detekcia cvičenia, ktorá je dostupná pre vnútorný/vonkajší beh, vnútornú/vonkajšiu chôdzu, eliptický trenažér a veslovanie.

 

Prostredníctvom hodiniek si tiež viete zmerať mieru okysličenia krvi, monitorovať váš spánok a stres, vypočítať odporúčanú tréningovú záťaž, zisťovať mieru spotreby kyslíka počas aktivity či zmerať srdcový tep. Poskytujú tiež množstvo klasických smart funkcií ako spravovanie notifikácií, „nájsť moje zariadenie“ alebo ovládanie multimédií. Hodinky sú kompatibilné s Android a iOS.

Huawei GT 2e prišli na trh v polovici roka 2020 za cenu 169,90 €. Dnes si ich viete kúpiť o 91 € lacnejšie za cenu 78,90 €.

Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.