Reklama

Od dnes konečne BlackBerry služby už aj v O2

Števo Porubský

Telefónica Slovakia v spolupráci so spoločnosťou Research in Motion (RIM) prináša od dnes (15. júna 2011) pre svojich zákazníkov možnosť aktivácie známych biznis služieb BlackBerry (BB). Dalo by sa povedať, že konečne.

 O2 logo

Tí z vás, ktorí poznajú služby BlackBerry od spoločnosti RIM je asi jasné, čo tento krok pre O2 klientov znamená – konečne si aj oni budú môcť „užívať“ BB služby vo svojich BB zariadeniach a ušetria desiatky MB za sťahovanie e-mailov klasickým spôsobom. Ak službu BlackBerry nepoznáte, tak vedzte, že sa jedná o prepracovaný systém prijímania a odosielania push e-mailov s veľmi nízkymi dátovými nárokmi. O2 s týmto štartom pripravilo zatiaľ len po jednom balíčku BlackBerry pre firemných a rezidenčných zákazníkov. Zároveň si budete môcť vybrať jeden z dvojice BB zariadení – BlackBerry Curve 8520 a BlackBerry Bold 9700.

 O2 BlackBerry

BlackBerry pre firmu

Balíček BlackBerry pre firmu si budete môcť aktivovať len ak máte pridelené IČO a to k všetkým programom O2 s platbou na faktúru. Cena mesačného poplatku za balík je pomerne vysoká – 20 €, no v cene je zahrnutý neobmedzený prístup k e-mailovým schránkam v sieti O2, v národnom roamingu a hlavne aj v sieťach roamingových partnerov v členských štátoch Európskej únie, Lichtenštajnska, Nórska a Islandu (roamingové pásmo 1 a 2). Balíček BlackBerry pre firmu je určený firemným zákazníkom s vlastnou IT infraštruktúrou.

 O2 BlackBerry

BlackBerry Internet Email

Tento balíček si budete môcť aktivovať aj keď nie ste firemný klient. Aktivácia bude možná tak na SIM kartu s platbou na faktúru, ako aj s využívaním služby dobíjania kreditu. Mesačný poplatok je opäť pomerne vysoký – 12 €, hoci zahrnutý objem 100 MB prenesených dát cez BB zariadenie platí aj v Českej republike. Zahrnutie Česka je pomerne výhodné, no ak často necestujete k našim „bratom“, tak vám je táto výhoda na nič.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.