Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Od dnes je na Netflixe hviezdami nabitá akčná komédia Red Notice

Od dnes je na Netflixe hviezdami nabitá akčná komédia Red Notice
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Od dnes je na Netflixe hviezdami nabitá akčná komédia Red Notice
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Dwayne Johnson, Gal Gadot a Ryan Reynolds. Toto je hlavné obsadenie novej akčnej komédie, ktorú si od dnes môžete pozrieť na Netflixe.

Najlepší expert FBI v oblasti správania zločincov a dvaja najslávnejší zlodeji na svete. Túto skupinu spojí odvážna lúpež za zlatými Kleopatrinými vajcami, kde nebude núdza o vtipné momenty a množstvo akcie. O réžiu sa postaral Rawson Marshall Thurber, ktorý už má na konte niekoľko vydarených komédií ako napríklad We’re the Millers a Dodgeball: A True Underdog Story.

Pôvodne sa akčná komédia mala natáčať v rôznych svetových lokalitách, no z dôvodu pandémie Covid-19 sa nakoniec natáčalo len v amerických štúdiách.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2021

Ide zároveň o najdrahší film, ktorý produkoval Netflix. Rozpočet bol okolo 200 miliónov dolárov. Samozrejme výška rozpočtu neznamená aj automatický úspech. Kritici film nehodnotia príliš priaznivo, no na platformách IMDb a ČSFD si film zatiaľ drží celkom obstojné hodnotenia nad 70 %.

Pokiaľ však chcete oddychovú akčnú komédiu plnú prehnaných scén a amerického humoru, potom si Red Notice nenechajte ujsť.

Pokiaľ chcete dať prednosť radšej seriálom, pozrite si naše tipy na top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2021.