Od dnes je na Netflixe hviezdami nabitá akčná komédia Red Notice

ZDROJ | Netflix

Dwayne Johnson, Gal Gadot a Ryan Reynolds. Toto je hlavné obsadenie novej akčnej komédie, ktorú si od dnes môžete pozrieť na Netflixe.

Najlepší expert FBI v oblasti správania zločincov a dvaja najslávnejší zlodeji na svete. Túto skupinu spojí odvážna lúpež za zlatými Kleopatrinými vajcami, kde nebude núdza o vtipné momenty a množstvo akcie. O réžiu sa postaral Rawson Marshall Thurber, ktorý už má na konte niekoľko vydarených komédií ako napríklad We’re the Millers a Dodgeball: A True Underdog Story.

Pôvodne sa akčná komédia mala natáčať v rôznych svetových lokalitách, no z dôvodu pandémie Covid-19 sa nakoniec natáčalo len v amerických štúdiách.

Pozrite siTop 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2021

Ide zároveň o najdrahší film, ktorý produkoval Netflix. Rozpočet bol okolo 200 miliónov dolárov. Samozrejme výška rozpočtu neznamená aj automatický úspech. Kritici film nehodnotia príliš priaznivo, no na platformách IMDb a ČSFD si film zatiaľ drží celkom obstojné hodnotenia nad 70 %.

Pokiaľ však chcete oddychovú akčnú komédiu plnú prehnaných scén a amerického humoru, potom si Red Notice nenechajte ujsť.

Pokiaľ chcete dať prednosť radšej seriálom, pozrite si naše tipy na top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2021.

Komentáre k článku