Reklama

Oculus Go ide do predaja so slušnou nádielkou hier a aplikácií

Zdroj | Facebook
Stanislav Vinc
Zdroj | Facebook
Zdroj | Facebook

Plne samostatný VR headset Oculus Go je od dnešného dňa v predaji za 199 dolárov. Prví majitelia budú mať k dispozícii zhruba tisícku hier a aplikácií z platformy Gear VR a ďalšiu desiatku titulov vytvorených a aktualizovaných priamo pre Oculus Go. Tu je niekoľko titulov, ktoré sa oplatí skúsiť.

Al Jazeera Contrast VR

Aplikácia Contrast VR od mediálneho domu Al Jazeera ponúka dokumentárnu tvorbu, videá a živé vysielania vo virtuálnej realite. Používateli Oculus Go a Samsung Gear VR sa môžu ponoriť do rôznych scén, ktoré zachytávajú politické či environmentálne problémy ľudí z rôznych kútov sveta.

Anshar Online

Anshar Online je bojová vesmírna hra pre viacerých hráčov, v ktorej proti sebe hráči bojujú vo vesmírnych lodiach vo viac než 50 misiách. Hra je dostupná pre Oculus Go, Oculus Rift a Samsung Gear VR.

Jurassic World: BLUE

V tomto virtuálnom príbehu budú môcť hráči sledovať príbeh dinosaura Blue zo známej série Jurassic World. Aktuálne je k dispozícii prvá epizóda a ďalšia sa už pripravuje.

Pozrite si

Facebook predstavil Oculus Go, VR headset s integrovaným mobilným hardvérom

The ArcSlinger

Western vo virtuálnej realite s originálnym príbehom, ktorý tvorí 15 úrovní. Svoj hlas do tejto hry prepožičali aj známe tváre ako Nolan North, Jessica DiCicco, Roger Craig Smith či Jason Spisak.

https://youtu.be/bwWl1U5b8CI

Bigscreen

Bigscreen je vlastne obývačka vo virtuálnej realite, do ktorej môžete pozvať priateľov na sledovanie filmov, hranie hier či pokec. V jednej miestnosti môže byť naraz 12 ľudí a k dispozícii sú aj verejné miestnosti, kde môžete spoznať nových priateľov.

MelodyVR

Aplikácia MelodyVR umožní používateľom Oculus Go zúčastniť sa koncertov či festivalov rôznych kapiel, od Bebe Rexha cez Imagine Dragons až po 2Chainz.

https://youtu.be/ddso1y9cJOQ

Space Explorers

Space Explorers ponúka pohľad na ťažký výcvik a prácu astronautov NASA a na vývoj nových vesmírnych programov v základniach po celom svete.

https://youtu.be/f5lnRIlqBjs

B-Team

B-Team je strieľačka z prvej osoby, v ktorej môžu hráči prepínať počas hry medzi viacerými postavami a bojovať s vlnami mimozemských nepriateľov.

Pet Lab

Hra Pet Lab je presne o tom, čo vám po prečítaní názvu napadne. V hre si vytvárate vlastné zvieratká, ktorým môžete upravovať všetky črty a následne ich aj trénovať.

https://youtu.be/YwZh-MHbOEM

République VR

Známy titul République dostáva podobu pre virtuálnu realitu. Tešiť sa môžete na napínavý príbeh, v ktorom sa snažíte utiecť z totalitného štátu, v ktorom vás vláda sleduje na každom kroku.

Catan VR

Stolová hra Catan, ktorá je u nás známa ako Catan – Osadníci z Katanu, vám vo verzii pre VR umožní hrať s rodinou a priateľmi, ktorí sú od vás vzdialení mnoho kilometrov.

International Space Station Tour

Na medzinárodnú vesmírnu stanicu sa dostane len málokto, no nahliadnuť do nej môžete aspoň skrz virtuálnu realitu.

SculptrVR

V aplikácii SculptrVR môžete vytvárať 3D objekty bez obmedzení a to aj prítomnosti ďalších pätnástich hráčov, s ktorými môžete tvoriť virtuálne umenie.

They Suspect Nothing

V humornej hre They Suspect Nothing sa musíte tváriť, že ste robot. Hra je zložená z dvanástich mini-hier s rôznymi stupňami obťažnosti.

Underworld Overlord

Underworld Overlord je hra s typickou tower-defense mechanikou, v ktorej nastražujete pasce, aby ste ochránili vašu pevnosť.

Virtual Virtual Reality

Titul známy už z platformy Google Daydream prichádza pomotať hlavy aj majiteľom Oculus Go. O čom je táto VR hra? Nech to znie akokoľvek, o virtuálnej realite. Ak ste aj po videní videa nižšie zmätení, tak tvorcovia dosiahli svoj cieľ.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.