Reklama

Ochrana, peňaženka a externá batéria pre iPhone 6 v jednom, to je qronoCase

Marek Šimunek

Ak patríte k majiteľom iPhonu 6 a chcete ho maximálne chrániť proti poškodeniu, zbystrite! Nový obal qronoCase od MChan ponúka nielen ochranu, ale aj rôzne možnosti jeho využitia. Okrem toho, že qronoCase ochráni váš iPhone pred poškodením, umožní vám aj jeho lepšie držanie vďaka riešeniu zadnej steny. To okrem toho využijete aj na to, aby ste si tam pohodlne umiestnili kreditnú kartu, alebo napríklad aj vizitky. Tento obal teda z časti zastúpi aj vašu peňaženku.

qronoCase

qronoCase

To však stále nie je všetko! qronoCase môžete využiť aj na dobitie vášho iPhonu 6. V priestore kde môžete mať uložené kreditky je totiž dostatok miesta pre uloženie externej batérie s kapacitou 3 000 mAh. Vďaka nej získate 100% výdrže navyše a priznajme si, tá sa v prípade iPhonu 6 skutočne môže hodiť. Navyše môžete pri využití tejto batérie svoj iPhone dobíjať bezdrôtovo a túto externú batériu využiť aj na dobitie iných zariadení. Ako to celé funguje môžete vidieť na tomto prezentačnom videu.

qronoCase je ďalším zo zaujímavých projektov, ktoré sa objavili na crowdfundingovej platforme Kickstarter. Ak vás teda tento unikátny obal zaujal, môžete ho podporiť a získať ho tak za zvýhodnenú cenu 49 USD. Bežná predajná cena tohto obalu by sa v prípade úspešného zahájenia výroby mala pohybovať na úrovni 75 USD.

qronoCase

Foto: Kickstarter

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.