Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Obrovský párty reproduktor so svetelnou šou teraz kúpite o 170 eur lacnejšie

Obrovský párty reproduktor so svetelnou šou teraz kúpite o 170 eur lacnejšie
Zdroj | Panasonic
Stanislav Vinc
Obrovský párty reproduktor so svetelnou šou teraz kúpite o 170 eur lacnejšie
Zdroj | Panasonic
Zdroj | Panasonic

Prenosné Bluetooth reproduktory sú skvelým doplnkom na domáce párty, grilovačky či výlety, no ich veľkosť a hmotnosť so sebou prináša aj isté akustické limity. Pokiaľ radi organizujete väčšie oslavy či párty pri bazéne, na ktoré malé reproduktory nestačia, máme pre vás tip.

Ozvučenie takýchto príležitostí môžete prenechať väčšiemu reproduktoru, ktorý vám podobne ako tie malé prenosné ponúkne modernú konektivitu, avšak s výrazne mohutnejším a bohatším zvukom a v prípade nášho tipu aj svetelnou šou.

Zdroj | Panasonic
Obsah pokračuje pod reklamou

Reproduktor Panasonic SC-TMAX50 je už poriadna veža, ktorú v priestore rozhodne neprehliadnete. Na rozdiel od audiosústav zložených z viacerých prvkov je však stále dostatočne ľahko prenosný, aby ste ho mohli bez problémov položiť kam potrebujete a prípadne aj bez problémov preniesť v aute.

Reproduktor je vybavený dvomi 20-centimetrovými woofermi, dvomi 6-centimetrovými tweetermi a dvomi 10-centimetrovými woofermi s celkovým maximálnym výkonom 2 000 W. Keďže je ladený na párty a tak aj tanečnú hudbu, nechýba mu technológia AIRQUAKE BASS, ktorá sa má postarať o výraznejšie a robustnejšie basy.

Ako ste si už určite všimli na fotografiách, reproduktor disponuje aj svetelnými LED pásikmi, ktoré svietia a blikajú do rytmu hudby. Navrchu má integrovaný aj DJ sampler, dva vstupy na mikrofóny pre funkciu Karaoke a nechýba mu ani príslušná mobilná appka Panasonic MAX Juke. Hudbu na ňom môžete prehrávať cez Bluetooth 5.0, USB port (s funkciou nabíjania), ale aj z CD či FM vysielania.

Reproduktor dorazil pôvodne na trh ešte v roku 2019, čo mu však rozhodne neuberá nič na jeho zvukovom prejave. Naopak, práve vďaka tomu jeho cena medzičasom klesla z pôvodných 659 € (podľa niektorých predajcov až 739 €) na aktuálnych 489 €, čo predstavuje úsporu presne 170 €. Ďalšie ponuky nájdete na portáli Heureka.sk.