Reklama

Obhliadku auta, ale aj nehodu, vyrieši šikovná apka

PR článok

Nikam nechodíte, na nikoho nečakáte. Po uzavretí havarijného poistenia si urobíte obhliadku auta sami. Čo to znamená? Už žiadne stretnutia s poisťovákom.

Pri uzatváraní havarijnej poistky bežné poisťovne vyžadujú okrem iných náležitostí aj obhliadku auta poisťovacím agentom alebo firmou, ktorá obhliadku pre poisťovňu zabezpečí. Onlia, ako prvá na Slovensku, prišla s unikátnym riešením, vďaka ktorému nemusíte nikam chodiť a na nikoho čakať. Obhliadku auta si spravíte rýchlo a jednoducho pomocou smartfónu, mobilnej aplikácie a internetového pripojenia.

Obhliadka a hlásenie škody

Mobilná apka od Onlie je prvá a zatiaľ jediná na Slovensku, vďaka ktorej vyriešite obhliadku auta pri poistení pre prípady havárie, vandalizmu a krádeže len pár kliknutiami vo vašom smartfóne (platí pre vozidlá s poistnou sumou do 40 000 eur).

Okrem samoobhliadky auta vám poradí, čo robiť po dopravnej nehode. V prehľadných krokoch vám ukáže, ako by ste mali postupovať, ako zabezpečiť miesto zrážky, kam zavolať, aké tlačivá vyplniť.

Cez apku môžete vyplnením 4 krokov pohodlne nahlásiť škodovú udalosť:

  1. Kde a kedy sa stala nehoda?
  2. Čo a ako sa nehoda stala?
  3. Ako a komu sa nehoda stala?
  4. V akom servise opravíte vaše auto?

Škodovú udalosť potom jednoducho odfotíte vaším mobilom podľa pokynov a odošlete prostredníctvom aplikácie. Inovatívna je možnosť hlasovej nahrávky, ktorou popíšete priebeh nehody. V prípade, že potrebujete dodatočne poslať doklady k škodovej udalosti, nie je nič jednoduchšie. Urobíte tak behom pár chvíľ prostredníctvom jedinečnej funkcionality “Doplnenie dokladov”. Doklady jednoducho odfotíte mobilom a odošlete.

Oprava auta

Ak potrebujete opraviť auto, aplikácia pre klientov Onlie ponúka aj zoznam zmluvných autoservisov a servisov na opravu skiel. Ponúka celkom šikovný spôsob nájdenia najvhodnejšieho a najbližšieho zmluvného servisu na základe GPS senzora, ktorý lokalizuje vašu polohu. V servise vám opravia auto po škodovej udalosti bez zbytočného čakania a papierovania. Navyše, ak máte v Onlii uzatvorené havarijné poistenie, alebo poistenie proti prírodným živlom, a necháte si opraviť vaše auto v jednom zo zmluvných servisov, Onlia za vás uhradí 50 eur zo spoluúčasti.

Pri poruche vozidla alebo dopravnej nehode máte vďaka aplikácii Onlia najdôležitejšie kontakty na záchranné zložky vždy po ruke. Navyše si môžete manažovať svoje poistenie kdekoľvek a kedykoľvek prostredníctvom klientskej zóny Moja Onlia, do ktorej sa prihlásite prostredníctvom webovej stránky.

Hlásenie dopravnej nehody

Apka ponúka revolučný a plne digitálny spôsob samoobhliadky auta a nahlásenia nehody, pri ktorom nepotrebujete žiadne papiere. Po uzavretí online poistenia na webe poisťovne stačí otvoriť aplikáciu v smartfóne a urobiť samoobhliadku auta. Poisťované auto je potrebné odfotiť podľa inštrukcií v apke a odoslať najneskôr do 48 hodín. V prípade, že s niečím potrebujete poradiť alebo posunúť termín pre samoobhliadku, môžete požiadať o pomoc na bezplatnom čísle 0800 400 400.

Onlia apku si pohodlne stiahnete do svojho smartfónu z Google Play, Apple App Store alebo Windows Store, podporované sú najbežnejšie mobilné operačné systémy. Uzavretie poistenia sa tak stáva jednoduchou a pohodlnou záležitosťou, ktorú vyriešite ako väčšinu iných životných situácií v dnešnej dobe – cez mobil.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.