Reklama

O2 zrušilo roamingové poplatky v Čechách!

Števo Porubský

Ste v O2 a máte rodinu v Čechách? Už im budete môcť nielen volať za slovenské ceny, ale volať, SMS-kovať či surfovať na návšteve za slovenské ceny. O2 totiž ruší roamingové poplatky Česku!

O2 tlacovka jun 2014Výkonná riaditeľka pre Marketing O2 Slovakia Jana Studničková na dnešnej tlačovke

Na dnešnej tlačovej konferencii O2 predstavilo pre mnohých Slovákov veľkú vec – zrušilo roamingové poplatky v susednej Českej republike! Od dnes bude v platnosti cenník pre hovory, SMS, MMS a dáta v Česku v rovnakej podobe, ako ho máme na Slovensku. Rovnako je zrušený aj roamingový poplatok za prijímané hovory, takže na svoje si prídu nielen študenti v Čechách, ale aj slovenskí zamestnanci, ktorí pracujú v našej susednej krajine, ale aj všetci výletníci, ktorí radi navštevujú Českú republiku.

Cenník pred…

O2 tlacovka jun 2014

Za hovory, SMS, MMS a dáta pri návšteve Česka už nebudete platiť o nič viac, ako keby ste boli na Slovensku. Nový cenník je platný pre všetky programy O2 tak pre rezidentov (O2 Fér, O2 Paušál), ako aj pre firemných zákazníkov (O2 Moja Firma). Pokiaľ máte predplatené minúty či dáta, tie sa vám budú odpočítavať rovnako, ako na Slovensku. Pokiaľ máte predplatenú kartu, za hovory, SMS alebo dátové spojenie zaplatíte taktiež rovnako, ako u nás. Rovnako tak ostáva v platnosti aj akcia na bezplatné volania po prvej minúte hovoru. Najmä pri dátach ide o výrazný krok vpred. Samozrejme i tu platí maximálnych 0,50 €/deň pri surfovaní, ak nemáte predplatený dátový balík.

Cenník po…

O2 tlacovka jun 2014

Na využívanie novinky operátora si nemusíte nič aktivovať, prejdete hranice a automaticky sa váš telefón prihlási do siete českého operátora O2. „O2 v Českej republike má najlepšie pokrytie v krajine, až 99,7%“, uviedla hovorkyňa O2 Slovakia, Martina Jamrichová. „Jednoducho aj keď ste v Českej republike, voláte akoby zo svojej obývačky.“ Nový benefit je podľa našej redakcie atraktívnou ponukou, ktorá môže k operátorovi prilákať aj ďalších zákazníkov. Tí si už nebudú musieť, napríklad pri práci v zahraničí, riešiť výhodnejšie telefonovanie či dáta kúpou SIM karty lokálnych operátorov. Ponuka je navyše jednoduchá, zrozumiteľná a bez skrytých podmienok, stačí si len zapamätať, že ste v Čechách ako doma.

Mimochodom…

O2 tlacovka jun 2014

Foto: O2, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.