Reklama

O2 vám za prenos čísla cez e-shop dá 150 € ako bonus k faktúram

Števo Porubský

O2

O2 opäť láka na prenos čísla. Ak využívate služby konkurencie a chceli by ste zmenu, O2 vám za ňu dokonca aj zaplatí. Teda nie tak celkom, ale zvýhodní vás v každej mesačnej faktúre počas 30 mesiacov sumou 5 €. Za toto obdobie tak získate v podobe bonusov 150 €. Bonus sa vám začne uplatňovať až v druhej faktúre. Ponuka neplatí pri zmene volacieho programu v O2, ani pri zmene O2 čísla na iné O2 číslo. Bonus za prenos čísla nie je možné získať pri prenose čísla z Tesco Mobile do O2.

O2

Na získanie 150-eurového bonusu však musíte splniť niekoľko podmienok:

O prenos čísla požiadať cez e-shop operátora.

Vybrať si niektorý z programov platby na faktúru (O2 Paušál, O2 Moja Firma alebo O2 Fér s platbou na faktúru) s minimálnou výškou 5,01 €.

O prenos požiadať do 25.8.2014.

Nebyť viazaný u svojho súčasného operátora (inak platíte zmluvnú pokutu).

Využívať zvolené služby počas 30 mesiacov.

 

Zároveň: „Bonus 150 € za prenos čísla do O2 nie je možné kombinovať s bonusom 72 € na nový telefón s programom O2 Fér alebo O2 Moja firma a službou O2 Mobil+. Ak si v e-shope prenesiete číslo na O2 Fér s platbou na faktúru alebo na O2 Moja Firma a kúpite si k nemu telefón so službou O2 Mobil+, v kroku Výber zľavy označíte, ktorý z týchto dvoch bonusov si uplatňujete.“

 

Celý proces prenosu čísla do O2 obvykle trvá 5-6 pracovných dní. V nich je zahrnutý aj čas potrebný na doručenie SIM karty a podpísaných dokumentov, ak o prenos čísla požiadate cez O2 e-shop alebo bezplatnú telefónnu linku.

 

Foto: O2

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.