Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

O2 umožní prenos čísla aj cez internet

O2 umožní prenos čísla aj cez internet
Števo Porubský
O2 umožní prenos čísla aj cez internet

Telefónica O2 Slovakia oznámila, že svojim potencionálnym zákazníkom umožní preniesť si svoje číslo do O2 aj prostredníctvom O2 e-shopu. Operátor tak so stále trvajúcou akciou na 25 € bonus k prenosu čísla (O2: za prenos čísla od konkurencie až 25 €) pridáva ďalší motivátor na prenesenie čísla od konkurencie.

 Telefónica O2

Jediným nedostatkom novej služby je obmedzenie, ktoré sa týka prenosu len na program O2 Fér s platbou na faktúru. Ak by ste chceli preniesť číslo na O2 Fér s predplatenou službou, musíte navštíviť predajňu O2. Ak však uprednostníte fakturovanú službu O2 Fér, výhoda je na vašej strane. Okrem toho, že stačí pár klikov cez e-shop, operátor vám „daruje“ 25 € počas nasledujúcich 5 mesiacov (O2: za prenos čísla od konkurencie až 25 €). Nezabudnite, že akcia na bonusový kredit platí len do 7.8.

Samsung Galaxy 3

foto: Samsung

O prenos čísla tak môžete požiadať bez toho, aby ste navštívil predajňu O2, pričom nezáleží na tom, aké služby využívate u konkurencie. Stačí cez web stránku operátora vyplniť objednávku O2 Fér s platbou na faktúru, pričom za aktiváciu zaplatíte 1 eurocent. Samotný proces prenosu má trvať 5 pracovných dní od spracovania žiadosti o prenos čísla, no vzhľadom na nutnosť spracovania objednávky a doručenie potrebných dokumentov kuriérom, môže podľa O2 celý proces trvať aj s objednávkou po úspešné prenesenie pôvodného čísla 8-15 pracovných dní.