Reklama

O2 umožní prenos čísla aj cez internet

Števo Porubský

Telefónica O2 Slovakia oznámila, že svojim potencionálnym zákazníkom umožní preniesť si svoje číslo do O2 aj prostredníctvom O2 e-shopu. Operátor tak so stále trvajúcou akciou na 25 € bonus k prenosu čísla (O2: za prenos čísla od konkurencie až 25 €) pridáva ďalší motivátor na prenesenie čísla od konkurencie.

 Telefónica O2

Jediným nedostatkom novej služby je obmedzenie, ktoré sa týka prenosu len na program O2 Fér s platbou na faktúru. Ak by ste chceli preniesť číslo na O2 Fér s predplatenou službou, musíte navštíviť predajňu O2. Ak však uprednostníte fakturovanú službu O2 Fér, výhoda je na vašej strane. Okrem toho, že stačí pár klikov cez e-shop, operátor vám „daruje“ 25 € počas nasledujúcich 5 mesiacov (O2: za prenos čísla od konkurencie až 25 €). Nezabudnite, že akcia na bonusový kredit platí len do 7.8.

Samsung Galaxy 3

foto: Samsung

O prenos čísla tak môžete požiadať bez toho, aby ste navštívil predajňu O2, pričom nezáleží na tom, aké služby využívate u konkurencie. Stačí cez web stránku operátora vyplniť objednávku O2 Fér s platbou na faktúru, pričom za aktiváciu zaplatíte 1 eurocent. Samotný proces prenosu má trvať 5 pracovných dní od spracovania žiadosti o prenos čísla, no vzhľadom na nutnosť spracovania objednávky a doručenie potrebných dokumentov kuriérom, môže podľa O2 celý proces trvať aj s objednávkou po úspešné prenesenie pôvodného čísla 8-15 pracovných dní.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.