Reklama

O2 TIPY - MAREC 2016

PR článok

Rozprávajme sa viac

Žijeme v rýchlej technologickej dobe, kedy máme na dosah celý svet, ale k blízkym paradoxne čoraz ďalej. Stále častejšie pozeráme na displeje smartfónov či tabletov a nie druhému do očí. A pritom tie najkrajšie veci sa aj tak vždy dozvedáme priamo.

Zdroj | O2

Operátor O2 si však uvedomuje, že žiadne písmenká nemôžu nahradiť silu hlasu. Má pre vás novinku, ktorú by ste si rozhodne mali vyskúšať. Choďte na stránku rozpravajmesaviac.o2.sk a nahrajte si svoje slová, o ktoré sa môžete podeliť so svojimi blízkymi. Vašu unikátnu zvukovú stopu môžete poslať komukoľvek, aby ju mal neustále so sebou.

Navyše to, čo nahráte, dokáže operátor vytlačiť aj na 3D tlačiarni a vy môžete niekoho obdarovať dokonca aj vašou zvukovou stopou v podobe prívesku. Nečakajte, ponuka prívesku je vďaka službe Extra výhody dostupná iba do 30. apríla 2016 a limitovaná na 4 000 ks.

Zdroj | O2

Už ste to niekedy videli? Vašu zvukovú stopu môžete nosiť v podobe 3D prívesku neustále so sebou. Od O2 pre 4 000 z vás zadarmo.

Vyskladajte si vysnívaný smartfón

O tom, že v O2 získate najväčšie bonusy na kúpu telefónu či tabletu, už určite viete. Ale čo tak si vyskladať váš vysnívaný smartfón z viacerých bonusov? O2 vám totiž umožňuje vziať si poukážku v hodnote bonusu na telefón, pričom sa s ňou môžete podeliť, darovať ju či spojiť s inými poukážkami a kúpiť si tak svoj vysnívaný telefón či tablet.

Spojením poukážok si môžete dovoliť kúpu aj drahších prémiových zariadení. Poukážka totiž umožňuje prenášať hodnotu vo výške bonusu na telefón z jedného programu na iný. Túto novinku môžu využiť všetci zákazníci operátora O2, noví aj existujúci. Stačí len využívať niektorú zo služieb O2 Mobil+, O2 Paušál, O2 Internet s bonusom, alebo O2 Internet s bonusom Mini.

Máme pre vás telefóny bez viazanosti a za skvelé ceny k O2 Paušálom.

Zdroj | LG

LG K10 LTE

Nový LTE smartfón vás dostane 5,3-palcovým displejom s HD rozlíšením. Ten je ukrytý v tenkom 9 mm štýlovom tele s neprehliadnuteľným zaobleným dizajnom. Fotoaparát má rozlíšenie 13 Mpx a dokáže vytvárať aj Full HD videá. Poteší aj batéria s kapacitou 2 300 mAh.

19 € so Zlatým O2 Paušálom
Zdroj | Microsoft

Microsoft Lumia 550

Atraktívny Windows 10 Mobile smartfón vás na prvý pohľad zaujme skvelým 4,7″ HD displejom a cenou. Samozrejmosťou je podpora LTE, výkonný 4-jadrový procesor či 5 Mpx fotoaparát s možnosťou nahrávania HD videí. Oceníte aj podporu pamäťových microSD kariet.

29 € s Modrým O2 Paušálom
Zdroj | Honor

Honor 5X

Absolútna novinka na trhu vás prekvapí kovovým telom, v ktorom sa ukrýva výkonný hardvér a špičkový displej. Môžete sa tak tešiť na 5,5-palcový IPS Full HD displej či 8-jadrový procesor Snapdragon 616 a operačný systém Android 5.1.1. Prekvapením je aj 13 Mpx fotoaparát.

59 € so Zlatým O2 Paušálom

 

O2 Guru Blog radí: Telefón ako parťák na behanie

Nastaviť hudbu. Nastaviť aplikáciu. Selfie! A bežíme. Po 500 metroch pauza. Zdieľať status na Facebooku a samozrejme: selfie! Aj takto to dnes môže vyzerať. O tom, že výdobytky moderného sveta môžu dostať samotný zmysel behania do úzadia, netreba polemizovať. Každý, kto to však s behaním myslí vážne, dúfa, že sa do tohto stavu nedostane.

K technológiám sa ale netreba stavať štýlom stredovekej inkvizície, behanie so smartfónom môže byť aj dobrou skúsenosťou. Vhodný smartfón je prakticky akékoľvek zariadenie s GPS a ideálne aj s akcelerometrom. Vhodná aplikácia je téma, kde sa to komplikuje. Aktuálne v svetovom meradle pripadajú približne dve aplikácie na jedného bežca.

Na O2 Guru blogu si však môžete prečítať test 3 z najpoužívanejších aplikácií pre operačný systém Android. Stačí kliknúť na stránku gurublog.o2.sk a dozviete sa viac o aplikáciách Runtastic, Endomondo či Sports Tracker.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.