Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

O2 TIPY - MÁJ 2016

O2 TIPY - MÁJ 2016
PR článok
O2 TIPY - MÁJ 2016

O2 TV dorazilo na Slovensko

Radi sledujete televíziu? Potom vás určite poteší novinka operátora O2, ktorý spustil komerčnú pilotnú prevádzku úplne novej služby O2 TV. Prvých tisíc zákazníkov na celom Slovensku tak bude môcť využívať TV služby od O2 s možnosťou sledovania až 25 TV staníc, pričom vybrané stanice ponúknu HD kvalitu vysielania.

Pre nadšencov technológií je dobrou správou aj skutočnosť, že vysielanie bude možné sledovať až na 4 zariadeniach v rovnakom čase, takže si O2 TV naplno užijete aj na tabletoch či smartfónoch.

Zdroj | O2

K dispozícii budú dve verzie služby O2 TV. Za O2 TV so set-top-boxom s aktivovanou službou O2 Internet na doma zaplatíte 7,50 € mesačne, pričom cena set-top-boxu je 60 €. Túto službu môžete využívať v obciach Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo a Zálesie s pokrytím 3,5 GHz pásma rýchleho LTE internetu.

Služba O2 TV v mobile, za 5 € mesačne, bude už v pilotnej fáze dostupná pre zákazníkov z celého Slovenska prostredníctvom web stránky, alebo iOS/Android mobilnej aplikácie.

Milión zákazníkov fakturovaných služieb

O2 začiatkom mája oslávilo miliónteho zákazníka, ktorý platí za služby na faktúru. Aktuálne pritom využíva služby operátora vyše 1,8 mil. aktívnych zákazníkov, čiže až 55% z nich platí za svoje služby faktúrou.

Obrovský úspech operátora potešil aj pani Petru J. z Piešťan, ktorá hranicu jedného milióna platiacich zákazníkov na základe faktúry prelomila a práve pri nej sa počítadlo zastavilo na čísle 1 000 000.

Získala tak bezplatne Zlatý O2 Paušál na dva roky a k nemu smartfón Samsung Galaxy S7 aj s okuliarmi Samsung Gear VR.

Zdroj | O2

Pozrite si vývoj fakturovaných služieb v O2:

4. 5. 2007

O2 predstavilo prvý program pre fakturovaných zákazníkov O2 Voľnosť bez nutnosti podpisovať žiadne zmluvy.

6. 9. 2007

Portfólio fakturovaných služieb sa rozrástlo o programom O2 Pre mňa s možnosťou volať za vtedajšiu 1 korunu (0,033 €) komukoľvek a kedykoľvek.

19. 3. 2008

Do ponuky O2 sa dostali prvé firemné paušály pod názvom O2 Pre firmu.

4. 9. 2008

O2 uviedlo svoj revolučný program O2 Fér, ktorý zmenil od základu pravidlá mobilnej komunikácie na Slovensku. Hlavnými princípmi mobilného telefonovania sa stali jednoduchosť a férovosť.

9. 9. 2010

Aj podnikatelia získali revolučný firemný program, s O2 Moja Firma totiž prichádza cenový strop na volania.

5. 4.2011

O2 prišlo s novým pohľadom na mobilnú komunikáciu s paušálom O2 Filip.

23. 4. 2012

Na trh prišiel najúspešnejší O2 fakturovaný program O2 Paušál s balíkmi predplatených minút (alebo neobmedzenými volaniami podľa zvoleného typu), neobmedzeným zasielaním textových správ a bonusom na kúpu mobilného telefónu.

Nadčasový internet O2 Datahit šetrí peniaze

Mobilný operátor O2 ponúka svojim zákazníkom nadčasový internet, ktorý pomáha šetriť peniaze aj čas. S Datahitom si totiž nespotrebované dáta prenášate do ďalšieho mesiaca a zároveň po ich prečerpaní sa vám balíček automaticky obnoví.

Zdroj | O2

Pokiaľ Datahit nemáte aktívny a chcete využívať všetky jeho výhody, aktivácia je jednoduchá. Stačí poslať SMS na číslo 99222 s textom „DATAHIT A“, alebo navštíviť ktorúkoľvek predajňu. Služba je bezplatná, platíte len za obnovu balíčka príslušnou tarifou.

Máme pre vás telefóny za skvelé ceny k O2 Paušálom bez viazanosti.

Zdroj | Lenovo

Moto X Play

4G novinka s podporou Dual SIM vás dostane dobrým pomerom ceny a výkonu. Má veľký 5,5-palcový Full HD displej, pogumovanú zadnú časť a vďaka špeciálnej povrchovej úprave odpudzuje vodu. Hlavný fotoaparát prekvapí rozlíšením až 21 Mpx a duálnym bleskom.

Teraz za 2 € s Platinovým O2 Paušálom
Zdroj | Apple

Apple iPhone SE 16 GB

Pre tých, ktorí túžili po výkonnom iPhone s malým displejom máme skvelú správu. Nový Apple iPhone SE ponúkne v kompaktnom tele so 4-palcovým IPS displejom výkon drahších modelov výrobcu. Výrazne vylepšený je aj 12 Mpx fotoaparát s nahrávaním Ultra HD videí.

Teraz za 109 € s Platinovým O2 Paušálom
Zdroj | Samsung

Samsung Galaxy J5 Dual

Dve SIM karty môžete mať aj v najnovšom cenovo dostupnom a štýlovom Android smartfóne J5 Dual. Veľký 5-palcový displej poteší AMOLED technológiou a pri každodennom používaní oceníte aj kvalitný 13 Mpx fotoaparát či dlhú výdrž s 2 600 mAh batériou.

Teraz za 2 € so Strieborným O2 Paušálom