Reklama

O2 TIPY - JÚN 2016

PR článok

Nadčasový internet O2 Datahit šetrí peniaze

Mobilný operátor O2 má pre vás nadčasový internet, ktorý pomáha šetriť peniaze aj čas. S Datahitom si totiž nespotrebované dáta prenášate do ďalšieho mesiaca a zároveň po ich prečerpaní sa vám balíček automaticky obnoví.

Zdroj | O2

Pokiaľ Datahit nemáte aktívny a chcete využívať všetky jeho výhody, aktivácia je jednoduchá. Stačí poslať SMS na číslo 99222 s textom „DATAHIT A“, alebo navštíviť ktorúkoľvek predajňu. Služba je bezplatná, platíte len za obnovu balíčka príslušnou tarifou.

Aplikáciu Moje O2 si zamilujete

Chcete mať prehľad o vašom telefónnom čísle, kdekoľvek sa nachádzate? Vďaka aplikácii Moje O2 v najnovšej verzii 3.0 si priamo vo vašom smartfóne môžete kedykoľvek skontrolovať svoju spotrebu, koľko ste prevolali a koľko vám ešte zostáva minút, správ či dát.

Zdroj | O2

Vďaka aplikácii vždy viete, aké služby a balíčky máte aktivované. Dokonca vybrané balíčky a služby si priamo cez aplikáciu môžete aktivovať, deaktivovať či upraviť. Nechýba ani prehľad faktúr a informácie o stave ich úhrady.

Zdroj | O2

Výhodou je i možnosť prepínať medzi viacerými číslami a fakturačnými profilmi, a dokonca sa môžete spojiť s O2 Guru cez Online chat. Aplikácia Moje O2 je dostupná pre zariadenia s OS Android, ako aj iOS.

Máme pre vás telefóny za skvelé ceny k O2 Paušálom bez viazanosti:

 

Zdroj | Coolpad

Coolpad Porto S

Atraktívna LTE novinka s výborným 5,5-palcovým jemným HD displejom, ktorá vás poteší podporou Dual SIM a cenou. Nadšenci fotografie ocenia hlavný 8 Mpx fotoaparát s podporou HDR. Operačný systém Android pritom poháňa osvedčený procesor MediaTek.

15 € s Modrým O2 Paušálom
Zdroj | Samsung

Samsung Galaxy J5 Duos

Nový cenovo dostupný LTE smartfón výrobcu Samsung vás milo prekvapí kvalitným 5-palcovým HD Super AMOLED displejom, na ktorom fotografie z 8 Mpx fotoaparátu doslova ožijú. Oceníte aj veľkú 2 600 mAh batériu, podporu dvoch SIM kariet či operačný systém Android.

2 € so Strieborným O2 Paušálom
Zdroj | Huawei

Huawei P9 Lite

Dostupnejšia verzia vlajkovej lode výrobcu Huawei ponúkne kovovú konštrukciu, ktorá ukrýva jemný 5,2-palcový Full HD displej a výkonný osemjadrový procesor Kirin 650. Nechýba ani výborný 13 Mpx fotoaparát, snímač odtlačkov prstov a najnovší Android 6.0.

59 € so Zlatým O2 Paušálom

Portál Sóda radí – 5 spôsobov, ako na úspešnú SMS kampaň

To, že mobil nosia všetci, nie je nič nové. Vďaka nástupu smartfónov sa ale úplne zmenil spôsob, ako môžete jeho majiteľov osloviť, a to aj cez také jednoduché médium, ako je SMS správa.

Zdroj | O2

Toto sú spôsoby, ako efektívne získate zákazníkov cez SMS kampaň:

1. Určite si cieľovú skupinu, pretože bez toho, aby ste vedeli, koho sa chystáte osloviť, sa ďaleko nedostanete.
2. Buďte pripravení na reakciu, pretože na vaše SMS správy by mal človek vedieť ihneď reagovať.
3. Zistite, kde sa vaši zákazníci pohybujú a kedy vás potrebujú. Kampaň môžete zacieliť iba na ľudí, ktorí sú napríklad práve v okolí vašej predajne.
4. Pridajte odkazy na webové stránky, pretože na svojom webe môžete zákazníkom povedať viac.
5. Dajte im hodnotu – motivujte zákazníkov k okamžitému činu ponúknutím zľavy, alebo im povedzte niečo dôležité.

Viac sa dočítate na soda.o2.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.