Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

O2 TIPY - JÚL-AUGUST 2016

O2 TIPY - JÚL-AUGUST 2016
PR článok
O2 TIPY - JÚL-AUGUST 2016

Získajte extra dáta zadarmo

Počas celého leta si môžete okrem slnka a krás Slovenska užívať aj dáta zadarmo prostredníctvom promokódov. Je to jednoduché. Stačí byť zákazníkom O2 a stiahnuť si aplikáciu O2 Extra výhody.

Zdroj | O2

Ihneď po jej stiahnutí obdržíte prvý kód, za ktorý získate extra dáta zadarmo. Ďalšie na vás čakajú po celom Slovensku a môžete ich až do konca augusta získavať pomocou geolokácie.

Stačí totiž s aplikáciou navštíviť vybrané pamiatky, hrady, zámky, parky a záhrady či jazerá alebo kúpaliská. Získať pritom môžete 100 MB alebo celý objem svojho balíčka zadarmo. A to nie je všetko.

Zdroj | O2

Promokódy na dáta nájdete aj pod každým viečkom limitovanej edície 0,5l fľaše Coca-Cola a Coca-Cola Zero. Ľahko si tak uhasíte smäd po dátach. Ak chcete vedieť o aktuálnej akcii viac, stačí sa pozrieť na zaujímavú stránku www.extradata.o2.sk.

Aplikáciu O2 Extra výhody si zadarmo stiahnete do svojho smartfónu s OS Android alebo iOS.

Máme pre vás telefóny a tablet za skvelé ceny k O2 Paušálom bez viazanosti a k O2 Internet s bonusom:

 

Zdroj | Lenovo

Lenovo Tab3 7

Kompaktný 7-palcový rodinný LTE tablet vás prekvapí nielen cenou, ale aj bohatou výbavou. Je odolný voči ošpliechaniu vodou (IP52) a môžete v ňom používať 2 SIM karty. Beží na najnovšom OS Android 6.0 a je poháňaný veľkou 3 450 mAh batériou.

15 € s O2 Internet s bonusom Mini
Zdroj | Lenovo

Lenovo VIBE K5

Atraktívny cenovo dostupný LTE Android smartfón s podporou dvoch SIM kariet prekvapí veľkým 5-palcovým HD displejom, osemjadrovým procesorom a zdokonaleným zvukom s technológiou Dolby Atmos. 13 Mpx zadný fotoaparát ponúka aj automatické zaostrovanie.

2 € so Strieborným O2 Paušálom
Zdroj | Huawei

Huawei P9

Obľúbený smartfón v najnovšej generácii ponúka dvojicu zadných fotoaparátov s rozlíšením 12 Mpx. Môžete sa tak tešiť na krásne čiernobiele fotografie, ale i ostré a svetlé snímky v noci. Poteší tiež výkonný hardvér a jemný 5,2-palcový IPS-NEO Full HD displej.

19 € s Diamantovým O2 Paušálom

Portál Sóda radí – Bezplatnú či platenú navigáciu?

Leto, chaty, výlety, festivaly. Sadnete do auta a ide sa. Často sú to však miesta, kam idete prvý raz. Automaticky teda siahnete po smartfóne a pripnete si ho na palubnú dosku so spustenou navigáciou.

Zdroj | O2

Nie je však navigácia ako navigácia. Niektoré sú bezplatné iné zase platené a každá ponúka niečo iné. Na stránke soda.o2.sk sa dozviete, aké sú medzi nimi rozdiely a aké funkcie ponúkajú, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá vám bude vyhovovať.

Zdroj | O2

Otestovali sme viacero obľúbených navigácií a pri každej vám ukážeme ich výhody a nevýhody. Z platených sme sa pozreli na Sygic, ktorý ponúka aj bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu.

Zdroj | O2

Ak radi blúdite aj po mestách a užívate si lokálnu gastronómiu, môže sa vám páčiť navigácia Scout. Ďalšou platenou navigáciou s možnosťou offline navigovania je TomTom GO Mobile.

Zdroj | O2

Z bezplatných navigácií sme sa pozreli na Map Factor a známy Waze, ktorý vás dokáže okrem klasického zvolenia trasy upozorniť aj na policajné hliadky, zápchy, prípadne nehody a kolóny. A nevynechali sme ani známe Google Maps.

Viac sa dočítate na soda.o2.sk.

Zdroj