Reklama

O2 TIPY - JÚL-AUGUST 2016

PR článok

Získajte extra dáta zadarmo

Počas celého leta si môžete okrem slnka a krás Slovenska užívať aj dáta zadarmo prostredníctvom promokódov. Je to jednoduché. Stačí byť zákazníkom O2 a stiahnuť si aplikáciu O2 Extra výhody.

Zdroj | O2

Ihneď po jej stiahnutí obdržíte prvý kód, za ktorý získate extra dáta zadarmo. Ďalšie na vás čakajú po celom Slovensku a môžete ich až do konca augusta získavať pomocou geolokácie.

Stačí totiž s aplikáciou navštíviť vybrané pamiatky, hrady, zámky, parky a záhrady či jazerá alebo kúpaliská. Získať pritom môžete 100 MB alebo celý objem svojho balíčka zadarmo. A to nie je všetko.

Zdroj | O2

Promokódy na dáta nájdete aj pod každým viečkom limitovanej edície 0,5l fľaše Coca-Cola a Coca-Cola Zero. Ľahko si tak uhasíte smäd po dátach. Ak chcete vedieť o aktuálnej akcii viac, stačí sa pozrieť na zaujímavú stránku www.extradata.o2.sk.

Aplikáciu O2 Extra výhody si zadarmo stiahnete do svojho smartfónu s OS Android alebo iOS.

Máme pre vás telefóny a tablet za skvelé ceny k O2 Paušálom bez viazanosti a k O2 Internet s bonusom:

 

Zdroj | Lenovo

Lenovo Tab3 7

Kompaktný 7-palcový rodinný LTE tablet vás prekvapí nielen cenou, ale aj bohatou výbavou. Je odolný voči ošpliechaniu vodou (IP52) a môžete v ňom používať 2 SIM karty. Beží na najnovšom OS Android 6.0 a je poháňaný veľkou 3 450 mAh batériou.

15 € s O2 Internet s bonusom Mini
Zdroj | Lenovo

Lenovo VIBE K5

Atraktívny cenovo dostupný LTE Android smartfón s podporou dvoch SIM kariet prekvapí veľkým 5-palcovým HD displejom, osemjadrovým procesorom a zdokonaleným zvukom s technológiou Dolby Atmos. 13 Mpx zadný fotoaparát ponúka aj automatické zaostrovanie.

2 € so Strieborným O2 Paušálom
Zdroj | Huawei

Huawei P9

Obľúbený smartfón v najnovšej generácii ponúka dvojicu zadných fotoaparátov s rozlíšením 12 Mpx. Môžete sa tak tešiť na krásne čiernobiele fotografie, ale i ostré a svetlé snímky v noci. Poteší tiež výkonný hardvér a jemný 5,2-palcový IPS-NEO Full HD displej.

19 € s Diamantovým O2 Paušálom

Portál Sóda radí – Bezplatnú či platenú navigáciu?

Leto, chaty, výlety, festivaly. Sadnete do auta a ide sa. Často sú to však miesta, kam idete prvý raz. Automaticky teda siahnete po smartfóne a pripnete si ho na palubnú dosku so spustenou navigáciou.

Zdroj | O2

Nie je však navigácia ako navigácia. Niektoré sú bezplatné iné zase platené a každá ponúka niečo iné. Na stránke soda.o2.sk sa dozviete, aké sú medzi nimi rozdiely a aké funkcie ponúkajú, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá vám bude vyhovovať.

Zdroj | O2

Otestovali sme viacero obľúbených navigácií a pri každej vám ukážeme ich výhody a nevýhody. Z platených sme sa pozreli na Sygic, ktorý ponúka aj bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu.

Zdroj | O2

Ak radi blúdite aj po mestách a užívate si lokálnu gastronómiu, môže sa vám páčiť navigácia Scout. Ďalšou platenou navigáciou s možnosťou offline navigovania je TomTom GO Mobile.

Zdroj | O2

Z bezplatných navigácií sme sa pozreli na Map Factor a známy Waze, ktorý vás dokáže okrem klasického zvolenia trasy upozorniť aj na policajné hliadky, zápchy, prípadne nehody a kolóny. A nevynechali sme ani známe Google Maps.

Viac sa dočítate na soda.o2.sk.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.