Reklama

O2 TIPY - APRÍL 2016

PR článok

Nadčasový internet vďaka Datahitu

Už sa vám stalo, že ste počas mesiaca nevyužili všetky vaše predplatené dáta? Alebo naopak, spotrebovali ste ich skôr a ocenili by ste ďalší dátový balíček v konkrétnom mesiaci s plnou rýchlosťou dát? Z novej služby Datahit budete určite nadšení. Tá vám totiž umožní bez viazanosti využívať nespotrebované dáta v ďalšom mesiaci, ale dokáže aj automaticky obnoviť dáta pri prečerpaní objemu vášho dátového balíčka.

Zdroj | O2

Funguje to jednoducho. Ak máte napríklad dátový balíček Internet L s objemom dát 1000 MB a v mesiaci nevyčerpáte 600 MB dát, tie sa vám prenesú do ďalšieho mesiaca, kedy budete mať spolu 1600 MB voľných dát.

Funkciu Automatická obnova zase oceníte, ak by ste svojich 1000 MB dát vyčerpali v mesiaci skôr. Automaticky sa vám totiž obnoví váš dátový balíček o ďalších 1000 MB podľa príslušnej obnovovacej tarify.

Navyše aj ob­novené a nespotrebované dáta si prenesiete do ďalšieho mesiaca, kde ich môžete využiť. Výhodou je, že služba Datahit je bezplatná a platíte len prípadný poplatok za obnovu dát, pričom výška vašej faktúry je chránená maximálnou možnosťou troch automatických obnov dátového balíčka počas mesiaca.

O2 Poistka

Operátor O2 myslí aj na to, ako ochrániť váš nový smartfón či iné vysnívané zariadenie. Pri kúpe vášho nového zariadenia od O2 si teraz môžete jednoducho uzavrieť poistenie pre prípady náhodného poškodenia alebo krádeže, a to vďaka službe O2 Poistka poskytovanej v spolupráci s Maxima poisťovňou. Poistenie je možné uzavrieť na 24 mesiacov, pričom výška poistného závisí od kúpnej ceny zariadenia a uhrádza sa priamo prostredníctvom O2 faktúry.

Koľko zaplatíte za službu O2 Poistka?

Zdroj | O2

Máme pre vás telefóny za skvelé ceny k O2 Paušálom bez viazanosti.

Zdroj | LG

LG K10

Novinka vás dostane 5,3-palcovým displejom s HD rozlíšením, ktorý je ukrytý v tenkom 9 mm štýlovom tele s neprehliadnuteľným zaobleným dizajnom. Fotoaparát má rozlíšenie 13 Mpx a dokáže vytvárať aj Full HD videá. Poteší aj batéria s kapacitou 2 300 mAh.

2 € so Zlatým O2 Paušálom
Zdroj | Coolpad

Coolpad Porto S

Ak chcete atraktívny 4G smartfón s kvalitným 5-palcovým HD displejom a technológiou Miravision, poteší vás nový Coolpad Porto S. V tenkom 7,6 mm tele sa ukrýva výkonný štvorjadrový procesor MediaTek, operačný systém Android 5.1 a 8 Mpx fotoaparát s LED bleskom.

19 € s Modrým O2 Paušálom
Zdroj | Samsung

Samsung Galaxy S7

Ak si chcete dopriať špičkový výkon, najmodernejšie technológie v unikátnom kovovom tele s 3D sklom, zamilujete do modelu S7. Vďaka novému 12 Mpx Ultra Pixel fotoaparátu vytvoríte kvalitné fotografie aj pri horších svetelných podmienkach, nechýba pamäťová karta či vodeodolnosť.

171 € s Diamantovým O2 Paušálom

TIP

Ak sa vám nechce čakať na nový mobil, kým naplno využijete bonus či splatíte ten súčasný, môžete ho získať aj o 6 mesiacov skôr. Pre všetkých zákazníkov O2 s programom O2 Paušál a službami O2 Mobil+ alebo O2 Firemný totiž platí možnosť najskôr 6 mesiacov pred ukončením zmluvy alebo splatnosti aktuálneho mobilného telefónu zakúpiť si nový.

O2 GURU BLOG RADÍ: Dovoľte smartfónu byť naozaj Smart!

Aby ste naplno využili plný potenciál smartfónu, stačí sa zamyslieť nad jeho názvom. Smart.

Zdroj | O2

Kombinácia mobilných dát a smartfónu je rovnaká samozrejmosť ako luk a šíp. Načo vám je najnovší iPhone, keď si Facebook alebo e-maily kontrolujete na Wi-Fi v kaviarni? Predsa si nekúpite závodný automobil, aby ste na ňom vozili deti do škôlky alebo ho mali zaparkovaný v garáži. Smartfóny sú tu preto, aby nám zjednodušili život. A mobilné dáta dávajú smartfónom život.

Zdroj | O2

Kombinácia dát a smartfónu navyše šetrí čas. Dnes získate dostupné dáta alebo slušný dátový balíček rozhodne jednoduchšie ako v minulosti. Už si nemusíte dávať pozor, kedy a v akej prevádzke dáta prenášate, alebo ako dlho ste pripojený. Hlavné je začať. Stačí kliknúť na stránku gurublog.o2.sk a dozviete sa viac o tom, ako byť naozaj Smart, ale aj to, že dáta vo finále ušetria okrem času aj peniaze.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.