O2 Spolu vám umožní ušetriť za paušály a domáci internet mesačne desiatky eur

ZDROJ | O2 Slovakia

O2 dnes predstavilo novinky pre celé portfólio svojich služieb od mobilných O2 SMART paušálov, cez O2 Internet na doma až po O2 TV. Tieto služby si navyše budete môcť vzájomne prepojiť v rámci novinky O2 Spolu a mesačne vďaka tomu ušetriť desiatky eur.

Do ponuky operátora O2 mieri novinka s názvom O2 Spolu. V praxi pôjde o možnosť získania zľavy na ktorýkoľvek aktuálny O2 paušál a O2 Internet na doma ich zaradením pod spoločnú faktúru. Čím viac paušálov v rámci jednej faktúry, tým väčšia zľava. Do virtuálnej skupiny O2 Spolu pritom môžete pridať aj ostatných členov rodiny, príbuzných alebo aj spolubývajúcich.

ZDROJ | O2 Slovakia

Podstatným faktorom pre prepojenie služieb je ich zaradenie pod jednu faktúru, v praxi teda prepis pod jedno rodné číslo. Pre získanie zľavy si následne stačí otvoriť webový portál operátora alebo mobilnú aplikáciu Moje O2 a potvrdiť e-mailovú adresu. Aktiváciu skupiny bude okrem toho možné vykonať aj na predajniach operátora alebo cez jeho infolinku.

Zľavu si pritom stačí aktivovať len raz a jej výška bude automaticky aplikovaná na zľavu každý ďalší mesiac. Výška zľavy sa navyše bude následne aj automaticky prispôsobovať v prípade, že do skupiny časom pridáte aj ďalšie telefónne čísla.

Kombináciou jedného paušálu so službou O2 Internet na doma môžete týmto spôsobom získať zľavu vo výške 5 € a túto zľavu si postupne zvyšovať rozširovaním skupiny o ďalšie paušály. Už s tromi paušálmi je tak možné získať Biely alebo Modrý Internet na doma so stopercentnou zľavou. Nemusí ísť pritom ani o najnovšie O2 SMART Paušály a operátor dokonca nelimituje ani počet paušálov alebo počet programov Internet na doma v rámci jednej skupiny.

Maximálne je týmto spôsobom možné získať zľavu až do výšky 20 € a to v prípade kombinácie 4 paušálov, nemusí ísť pritom ani o najnovšie O2 SMART Paušály. V prípade kombinácie troch paušálov a programu O2 Spolu tak prakticky môžete pre vašu domácnosť získať službu Internet na doma zadarmo.

ZDROJ | O2 Slovakia

Operátor okrem toho prináša novinky aj do samotnej služby O2 Internet na doma, kde zvyšuje súčasné maximum rýchlosti sťahovania Zlatého programu s rýchlosťou do 128 Mb/s zavedením Platinového programu s rýchlosťou do 150 Mb/s.

Pozrite siCeloživotný Apple fanúšik testuje najnovší Samsung Galaxy S21 5G

Súčasný Zlatý paušál s cenou 30 € týmto krokom zlacnie na 25 € a jeho cenu preberie nový Platinový program. O2 okrem toho rovnako ako pri O2 SMART Paušáloch aj v tomto prípade ponúka možnosť vykúpenia z viazanosti do výšky 150 €.

ZDROJ | O2 Slovakia

Podobné zmeny nastávajú aj v ponuke O2 TV, v ktorej nahradia súčasné balíky Modrá, Strieborná a Zlatá nové balíky O2 TV Mini a O2 TV. Prvý menovaný balík s mesačným poplatkom 5 € bude obsahovať 15 najsledovanejších televíznych staníc s možnosťou jej sledovania na jednom zariadení súčasne. Balík O2 TV s mesačným poplatkom vo výške 10 € už bude obsahovať 60 televíznych staníc s možnosťou ich sledovania na 4 zariadeniach súčasne.

ZDROJ | O2 Slovakia

Nové televízne balíky je navyše možné okrem smartfónu, tabletu alebo počítača využívať aj na smart televízoroch s operačným systémom Tizen alebo Android TV. V prípade, že máte doma starší televízor, priamo od O2 si k službe O2 TV môžete prikúpiť aj multimediálny Android TV box od Xiaomi či už na splátky alebo v hotovosti.

Pozrite siXiaomi Redmi Note 9T 5G ponúkne podporu 5G sietí „za pár šupov“

Nová ponuka vrátane služby O2 Spolu vstúpi do platnosti už v utorok, 2. februára, kedy si budete môcť svoju skupinu vytvoriť na predajni operátora alebo cez jeho infolinku. Zhruba o týždeň na to pribudne táto možnosť aj do spomínanej mobilnej aplikácie a prostredia webového portálu.

Komentáre k článku