Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

O2 reaguje na veľkú vodu a poskytne zľavu 50%

O2 reaguje na veľkú vodu a poskytne zľavu 50%
Roman Calík
O2 reaguje na veľkú vodu a poskytne zľavu 50%

Mobilný operátor O2 urobil uctyhodné gesto. Zareagoval na aktuálne povodne a postihnutým zákazníkom ponúkne zaujímavú zľavu.

mobil vo vode
Foto: VaroLogic Blog

Na TECHBOX.sk vám prinášame najmä technologické novinky, ale nevynechávame ani služby mobilných operátorov. O2 tentokrát nepredstavilo novú službu, zato sa snaží pomôcť ľudom postihnutým aktuálnymi povodňami. Správy o tom, čo sa za posledné dni na Slovensku udialo nemôžu potešiť nikoho z nás a mnohí sa pokúšajú pomôcť ako môžu. Mobilný operátor O2 zvolil chvályhodný spôsob ako čiastočne pomôcť postihnutým obyvateľom. Poskytne im totiž 50% zľavu na volania po dobu dvoch zúčtovacích období. Taktiež ak sa niekomu poškodila SIM karta (napr. vytopený mobilný telefón) alebo dokonca sa stratila, O2 mu poskytne novú SIM kartu s rovnakým telefónnym číslom bez poplatku. Ak máte teda známych v takýchto oblastiach, informujte ich o tom. Aj majitelia predplatených kariet môžu získať 5-krát po každom dobití kredit navyše po dobu 13 mesiacov v celkovej hodnote 16,60 EUR (pri každom dobití 3,32 €).

Dokonca budú individuálne posudzované aj zmrazenia a vymáhania existujúcich pohľadávok po dobu 3 mesiacov. Príslovie „Keď neprší, aspoň kvapká“ je síce v prípade povodní ironické, ale myslíme si, že krok O2 si zaslúži pochvalu a možno i podporu zvyšnej dvojice mobilných operátorov.

Sony Ericsson C702
Foto: Sony Ericsson

A ako sa posudzuje získanie zľavy?

O uvedenú pomoc môžete požiadať v predajniach O2 do konca júna 2010. Pre priznanie výhod je treba predložiť doklad totožnosti (alebo náhradný doklad) a niektorý z dokumentov dôkazne svedčiacich o tom, že ste boli významnou mierou postihnutí následkami živelnej pohromy. Môže ísť napríklad o doklad o poskytnutí dávky mimoriadnej okamžitej pomoci v hmotnej núdzi, protokol o poistnom plnení, potvrdenie mestského či obecného úradu, potvrdenie poisťovne o škodovej udalosti, alebo akýkoľvek iný dokument dokladajúci uvedenú skutočnosť.