Reklama

O2 ponúka svojím zákazníkom MMS správy počas leta zadarmo!

Števo Porubský

Len včera sme vás informovali o novinke operátora O2 (O2 ponúka menší balíček 50 SMS/MMS správ za 3 €). Dnes je na svete ďalšia v podobe MMS správ pre svojich zákazníkov zadarmo zo zahraničia. Novinka prichádza ako prvá letná roamingová akcia, ktorá je ale spojená aj s bezplatnými MMS na Slovensku.

 Telefónica O2 logo

Ak teda patríte medzi zákazníkov spoločnosti O2 Slovakia máte možnosť si aktivovať MMS-ky zadarmo. Stačí poslať SMS správu na číslo 99222 s tvarom LETO A a službu máte aktívnu. Cena SMS je podľa operátora 1 eurocent. A čo všetko nová služba, resp. akcia obsahuje? Okrem toho, že získate možnosť bezplatného zasielania MMS správ v domácej sieti zadarmo, rovnakú možnosť máte aj v prípade, že ste v zahraničí. Ak teda počas leta pôjdete na dovolenku mimo SR, radšej využite zaslanie MMS správy ako klasickej SMS. To odporúča aj samotný operátor. Upozorňujeme však, že bezplatné MMS správy platia len vo vlastnej sieti, teda v sieti Telefónica O2 Slovakia.

 

SIM karta za 1 eurocent

Letná akcia platí počas obdobia od 22.6. do 31.8.2010 pre všetkých fakturovaných aj „kreditných“ zákazníkov O2. Deaktivácia prebehne automaticky v posledný augustový deň. Okrem toho je súčasťou letnej ponuky aj špeciálna SIM karta s dobíjaním kreditu za cenu 0,01 € s kreditom 0 €, no len za kupón, ktorý nájdete v novinách alebo pri faktúrach za vaše služby od O2. Aktivácia SIM karty prebieha štandardným spôsobom v predajni O2 alebo cez Zákaznícku linku. Túto špeciálnu SIM kartu si môžete aktivovať do 31. augusta. Po tomto termíne nebude už možné si SIM kartu aktivovať.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.