Reklama

O2 ponúka menší balíček 50 SMS/MMS správ za 3 €

Števo Porubský

Náš najmladší mobilný operátor do svojej statickej ponuky pridal novinku v podobe balíčka 50 SMS/MMS správ do slovenských, ale aj českých sietí. Tento balíček obohatí súčasnú ponuku balíčka 100 SMS/MMS správ. Niečo sa vám nezdá?

 Nokia N8

foto: Nokia

Áno, novinkou „z dielne“ Telefónica O2 je obohatenie klasického SMS balíčka o MMS správy, ktoré sú zahrnuté v pôvodnom počte 100 správ. Tento balíček ostáva za pôvodnú cenu, teda 5 €. Ďalšou novinkou je nový balíček 50 SMS/MMS správ, ktorý vás vyjde na 3 €. Správy z oboch balíčkom môžete posielať nielen do slovenských, ale aj českých mobilných sietí.

Za výhodu tak možno pokladať, že balíček obsahuje aj MMS správy a môžete ich posielať aj na české čísla. Pri balíčku 100 SMS/MMS vás tak hodnotnejšia multimediálna správa vyjde len na 0,05 €. Takáto cena nemá na Slovensku konkurenciu. Ak si zvolíte pomerne drahší balíček 50 SMS/MMS správ, cena jednej správy bude 0,06 €, čo je zanedbateľný rozdiel.  

Zároveň, ak využívate v súčasnosti pôvodný SMS extra balíček, od 22.6. by vám mal byť zmenený na nový typ obsahujúci aj spomínané MMS správy.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.