Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

O2 ponúka menší balíček 50 SMS/MMS správ za 3 €

O2 ponúka menší balíček 50 SMS/MMS správ za 3 €
Števo Porubský
O2 ponúka menší balíček 50 SMS/MMS správ za 3 €

Náš najmladší mobilný operátor do svojej statickej ponuky pridal novinku v podobe balíčka 50 SMS/MMS správ do slovenských, ale aj českých sietí. Tento balíček obohatí súčasnú ponuku balíčka 100 SMS/MMS správ. Niečo sa vám nezdá?

 Nokia N8

foto: Nokia

Áno, novinkou „z dielne“ Telefónica O2 je obohatenie klasického SMS balíčka o MMS správy, ktoré sú zahrnuté v pôvodnom počte 100 správ. Tento balíček ostáva za pôvodnú cenu, teda 5 €. Ďalšou novinkou je nový balíček 50 SMS/MMS správ, ktorý vás vyjde na 3 €. Správy z oboch balíčkom môžete posielať nielen do slovenských, ale aj českých mobilných sietí.

Za výhodu tak možno pokladať, že balíček obsahuje aj MMS správy a môžete ich posielať aj na české čísla. Pri balíčku 100 SMS/MMS vás tak hodnotnejšia multimediálna správa vyjde len na 0,05 €. Takáto cena nemá na Slovensku konkurenciu. Ak si zvolíte pomerne drahší balíček 50 SMS/MMS správ, cena jednej správy bude 0,06 €, čo je zanedbateľný rozdiel.  

Zároveň, ak využívate v súčasnosti pôvodný SMS extra balíček, od 22.6. by vám mal byť zmenený na nový typ obsahujúci aj spomínané MMS správy.