Reklama

O2 Moja Firma: biznis flat už aj na Slovensku!

Števo Porubský

Operátor O2 len včera oznámil, že do svojej biznis ponuky zaraďuje absolútnu novinku na našom trhu – flat program s cenovým stropom a množstvom iných zaujímavostí. O2 Moja Firma prinesie malým a stredným podnikateľom s vyššími nárokmi na telefonovanie značné úspory nákladov. Už len počkať na flat pre nás bežných ľudí.

 Logo O2

„Produkt O2 Moja Firma je zameraný na živnostníkov a malé a stredné firmy. Našim zákazníkom z radov podnikateľov tak prinášame výhody, ktoré sú pre nich skutočne užitočné. Automatická optimalizácia ceny volaní zaručuje, že čím viac zákazník volá, tým menej zaplatí za minútu volania. 55 eurový cenový strop je zasa maximum, ktoré zákazník mesačne zaplatí za volania do všetkých mobilných a pevných sietí na Slovensku a zo Slovenska do Českej republiky. Navyše sme pripravili aj atraktívne zľavy na mobilné telefóny, zľavy na doplnkové služby, zľavy na výslednú sumu faktúr a samozrejme špeciálnu starostlivosť už od jednej SIM karty,“ uviedol John McGuigan, generálny riaditeľ spoločnosti Telefónica O2 Slovakia.

Telefónica O2 - O2 Moja Firma TK

 

Najväčším lákadlom v predajniach O2 v najbližšom období bude určite nová biznis ponuka s názvom O2 Moja Firma. Hoci je známe, že aj stará dvojka vie ponúknuť svojim biznis zákazníkom služby šité na mieru a niekedy aj s flat programom, O2 s tým vyšlo na svetlo sveta ako prvé. Nová ponuka O2 Moja Firma je založená na viacerých „pilieroch“. Prvým sú rôzne ceny tarifikácie v závislosti od intervalu prevolaných minút:

  • 1 – 99 minút = 0,12 €/min.
  • 100 – 300 minút = 0,10 €/min.
  • 300 a viac minút = 0,08 €/min.

Hovory majú sekundovú tarifikáciu a platia do všetkých slovenských ako aj českých sietí. Sú uvedené s DPH.

 Telefónica O2 - O2 Moja Firma TK

Cenový strop?

Druhým pilierom je cenový strop, ktorý akoby chránil podnikateľov pred veľmi vysokými faktúrami. Ten operátor nastavil na 55 €  mesačne. Ak teda prevoláte napríklad 1 000 minút, nezaplatíte podľa tabuľky vyššie 80 €, ale len 55 €. Podľa operátora môžete kľudne prevolať aj 10 000 minút, pokiaľ to bude do slovenských a českých mobilných a pevných sietí. Mesačne jednoducho vždy zaplatíte maximálne 55 € za tieto hlasové služby. Do cenového stropu sa totiž nepočítajú doplnkové služby ako napríklad O2 Data Neobmedzene či Vo Firme Neobmedzene. Ak si do 8.10.2010 aktivujete program O2 Moja Firma, prvý mesačný strop budete mať nastavený na sumu len 1 €!

 

Háčiky musia byť, našťastie malé

Ako všetko, aj táto ponuka má malé háčiky, a to viazanosť (6, 12, 18 alebo 24 mesiacov) a minimálny obrat, ktorý musíte operátorovi ako zákazník priniesť a predstavuje 25 € (bez DPH) mesačne. V prvom rade ide o výraznú konkurenciu „starej dvojky“, kde je viazanosť väčšinou vyššia, resp. 24-mesačná. Na druhej strane vám operátor ponúkne za dlhšiu viazanosť výraznejšie zľavy na telefóny alebo služby. Minimálny obrat sa týka sumy, ktorú musíte každý mesiac zaplatiť. Výhodou je, že do tejto sumy sa započítavajú všetky služby na všetkých SIM kartách, ktoré máte registrované na svoje IČO. Okrem toho ako biznis zákazníci získate aj ďalšie výhody, napríklad výber vlastného čísla či volanie na infolinku zadarmo.

Telefónica O2 - O2 Moja Firma TK

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.