Reklama

O2 Moja firma bez rámcových zmlúv a s novou službou O2 Biznis mobil

Števo Porubský

 O2 MOja Firma

O2 dnes predstavilo vynovenú ponuku pre biznis zákazníkov. O2 Moja Firma so stropom 44 € bude môcť ušetriť podnikateľom ešte o čosi viac. Počnúc dnešným dňom O2 ruší rámcovú zmluvu a pokuty za nedosiahnutie dohodnutého minimálneho obratu. Okrem toho zavádza systém výhod založených na princípe čím vyššia spotreba, tým väčší benefit. Tento princíp sa uplatní rovnako pre všetkých nových aj existujúcich firemných zákazníkov bez rámcovej zmluvy. Napríklad pri mesačnom obrate 150 € za služby O2 zákazník automaticky získa zľavu 10%. Percentuálna výška zľavy závisí od výšky obrazu. 15% zľavu tak získate od obratu 240 € do 600 €, 20% zľavu zas pri obrate vyššom ako 600 €.

 O2 MOja Firma

Dopyt zákazníkov sa mení a tak prinášame ponuku, s ktorou bude ich podnikanie pohodlnejšie. Potvrdzujeme tým našu snahu ísť ďalej na ceste férovosti a transparentnosti,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2. „Podnikanie s O2 sa stáva pohodlnejším. Zrušili sme rámcovú zmluvu, čo znamená viac slobody a menej výdavkov. Princípy benefitov, ktoré sme priniesli s programom O2 Moja Firma, teraz prinášame na úroveň celého zákazníka a všetkých našich služieb, ktoré firemný zákazník využíva.“ doplnila Jamrichová.

Mimochodom, do cenového stropu 44 € sa započítavajú: volania do všetkých sietí v SR a zo SR do krajín v Európskej únii, SMS/MMS do všetkých sietí v SR a zo SR do krajín v Európskej únii vrátane balíčkov 500 SMS/MMS a Neobmedzené SMS/MMS v sieti O2, Internet na deň a balíčky Internet S,M,L a XL či služby O2 Partner neobmedzene, Mojim trom, Vo Firme neobmedzene a Medzi Firmami Neobmedzene.

POZRITE SI: O2 Moja Firma s dátami a SMS za maximálne 44 € mesačne!

 O2 MOja Firma

O2 Biznis mobil

Novinkou je služba O2 Biznis mobil, s ktorým si budú môcť firemní zákazníci kúpiť niektorý z ponuky telefónov a „splácať“ ho počas 18 mesiacov. Ak si biznis zákazníci kúpia telefón cez službu O2 Biznis mobil, získajú dodatočnú 10% zľavu na celú faktúru O2 služieb. Samsung GALAXY Note 3 tak môžu mať za mesačný poplatok 37,50 €, pričom po 18 mesiacoch môžu telefón opäť vymeniť. V prípade ukončenia služby skôr však budú musieť doplatiť zvyšnú cenu telefónu, podobne ako to funguje pri službe O2 Mobil+.

 O2 MOja Firma

Foto: O2, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.