Reklama

O2 Kino Utorky: dva lístky do kina za cenu jedného!

Dominik Fúsek

Operátor Telefónica O2 Slovakia prináša po programe pre podnikateľov (O2 Moja Firma: biznis flat už aj na Slovensku!) ďalšiu zaujímavú akciu – tentokrát pre zákazníkov s programom O2 Fér. Ak radi chodíte do kina vo dvojici a splníte podmienky, môžete vďaka svojmu operátorovi ušetriť.

 O2 Logo

Nová akcia najmladšieho slovenského operátora je určená pre užívateľov O2 Fér – rovnako pre zákazníkov s predplatenými kartami, ako aj s platbou na faktúru. Hlavnou podmienkou je využiť služby operátora aspoň za 6 € mesačne, a to za tri mesiace, resp. tri fakturačné obdobia po sebe. Každý prvý deň mesiaca (resp. fakturačného obdobia) prebehne kontrola splnenia týchto podmienok a v prípade, že ich splníte, operátor vás zaradí do systému služby O2 Kino Utorky a bude vás informovať SMS-kou. V prípade záujmu pošlete SMS v tvare „KINO“ na číslo 99222 a operátor vám obratom zašle správu s kódom, ktorým sa preukážete v kine. K jednej vstupenke tak dostanete druhú zadarmo.

 O2 Kino Utorky

Akcia platí za predpokladu, že prvá (t.j. platená) vstupenka je za plnú cenu, teda pre dospelého. Kód prijatý SMS-kou je platný do najbližšieho utorka do 24:00. Môžete ho použiť na všetky 2D a 3D filmy hrané v utorky v kinách Palace Cinemas (Bratislava), Europa Cinemas (Banská Bystrica) a CINEMAX (Dunajská Streda, Nitra, Trnava, Skalica, Trenčín, Žilina, Poprad, Prešov, Košice).

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.