Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

O2: informačný a bezpečnostný SMS Servis na Pohode

O2: informačný a bezpečnostný SMS Servis na Pohode
Imrich Maťo
O2: informačný a bezpečnostný SMS Servis na Pohode

O2 je aj tento rok hlavným partnerom najväčšieho hudobného festivalu na Slovensku a prináša ešte lepší informačný a bezpečnostný SMS Servis.

O2

Aj napriek maximálnej snahe organizátorov akéhokoľvek podujatia o čo najväčšiu bezpečnosť a informovanosť svojich návštevníkov, môže sa pritrafiť niečo nepredvídané, čo skríži dobré plány a úmysly organizátorov. Preto O2 je už po tretí raz hlavným partnerom hudobného festivalu Bažant Pohoda a snaží sa prispieť k zvýšenej informovanosti, ale aj bezpečnosti všetkých návštevníkov festivalu. Nielen pre nich, ale aj pre nenávštevníkov Pohody pripravil O2 Festivalový SMS Servis, ktorého obsahovou stránkou budú technicko-organizačné informácie. Ak ste zákazníkom O2 a zúčastníte sa Pohody, alebo na nej budete mať niekoho blízkeho, pre vás bude tento SMS Servis bezplatný. Zákazníci ostatných operátorov však nemusia zúfať, za aktiváciu tejto služby zaplatia symbolickú sumu približne jedno euro. Je potrebné ešte pripomenúť, že Telefónica O2 Slovakia zároveň technologicky zabezpečuje a podporuje Informačné a komunikačné centrum POHODA 2010.

Bažant Pohoda

foto: Sony

Festivalový SMS Servis bude pozostávať so štyroch hlavných častí. Informácie pre nenávštevníkov sú určené rodičom, kamarátom či príbuzným návštevníkov, aby vedeli, čo sa na festivale deje. Festivalové spravodajstvo bude návštevníkov informovať o technicko-organizačných záležitostiach, predpovedi počasia, stratách a nálezoch, dopravnom servise alebo zmenách v programe. Programový Reminder vám poslúži na to, aby vám nič z programu festivalu neušlo. Stačí na stránke www.pohodafestival.sk v SMS Reminderi označiť ľubovoľnú časť programu festivalu, na ktorú potom budete upozornení. No a v prípade výnimočného stavu budú po automatickej aktivácii zaslané potrebné informácie všetkým zaregistrovaným. Okrem toho má O2 v talóne ďalšie festivalové aktivity. O nich bude informovať postupne. Takže, už sa môžeme tešiť a psychicky, fyzicky i finančne sa pripravovať na 14. ročník festivalu Bažant Pohoda. A pre istotu si pre svojich mobilných miláčikov pripraviť aj náhradnú batériu, hoci na festivale býva verejné miesto pre nabíjanie mobilov, aby sme o nejakú zaujímavú alebo dôležitú informáciu z festivalu neprišli.