Reklama

O2 EU Pas: SMS EÚ za domáce ceny - O2 Volania Svet: do sveta za domáce ceny

Števo Porubský

 O2

O2 Volania Svet

O2 pripravil zaujímavé akcie pre všetkých svojich zákazníkov v podobe balíčka Volania Svet, vďaka ktorému môžete do všetkých mimoeurópskych krajín volať za domáce ceny. Teda nie všetci, ale len zákazníci O2 s programom O2 Fér alebo O2 Paušál. Balíček za 6 € mesačne s predplatenými 50 minútami vám po ich prevolaní dovolí volať do všetkých sietí v krajinách Zóny 3 a 4 za ceny ako doma, teda za 0,12 €/min.

 

O2 EU Pas 

Druhým akciovým balíčkom je roamingový EU Pas, vďaka ktorému budete môcť posielať  SMS správy z EÚ za domáce ceny. Od 18. júna do 30. septembra sa tak k hovorom za domáce ceny (hoci odchádzajúci aj prichádzajúci hovor je spoplatnený pomerne vysokým prepojovacím poplatkom 0,60 €, aj keď po ňom už voláte za ceny ako na Slovensku.) pridajú aj SMS správy (0,06 €/SMS). Aktivácia je automatická pre každého, bez ďalších podmienok a poplatkov. Volania a SMS-ky za domáce ceny budú od 1. júla platiť aj z Chorvátska vďaka jeho vstupu do EÚ. Od 1.7.2013 bude platiť aj nové ceny v celej EÚ. Odchádzajúci hovor vás vyjde na 0,2888 €/min., prichádzajúci na 0,084 €/min., SMS správa na 0,096 € a za 1 MB dát zaplatíte 0,54 €.

 

Pre istotu si pozrite aj zoznam zón v O2:

Zóna 1

Česko, Írsko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Veľká Británia

Zóna 2

Ďalšie členské štáty EÚ (Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Nemecko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Taliansko), Azory (Portugalsko), Francúzska Guayana, Gibraltár, Guadealoupe (Francúzsko), Island, Kanárske ostrovy (Španielsko), Lichtenštajnsko, Madeira (Portugalsko), Martinik (Francúzsko), Monako, Nórsko, Réunion (Francúzsko), San Maríno, Vatikán (Taliansko)

Zóna 3

Andorra, Albánsko, Bosna a Hercegovina, Bielorusko, Čierna Hora, Faerské ostrovy, Guernsey, Chorvátsko, Jersey, Kanada, Macedónsko, Moldavsko, Srbsko , Švajčiarsko, ostrov Man, Turecko, Ukrajina, USA

Zóna 4

Rusko a ostatné krajiny

Zóna 5

Volania z lietadiel (OnAir), satelitné siete

 

Foto: O2

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.