Reklama

Akčná kamera GoPro Hero10 Black je teraz až o stovku lacnejšia!

Zdroj | GoPro
Richard Pliešovský
Zdroj | GoPro
Zdroj | GoPro

Tri-dva-jedna-akcia! Alebo… vy ešte nemáte svoju GoPro kameru? Uff, tak to treba rýchlo napraviť, kým sú ešte v predaji. Práve teraz sa dá kúpiť nový model GoPro Hero10 Black za výhodnú cenu, namiesto bežnej ceny 550 eur ju môžete mať už od 452 eur.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Legendárna značka, ktorá to ukázala ako sa má robiť akčná kamera ponúka najnovší model pod označením GoPro Hero10 Black. Navonok síce vyzerá ako Hero9 Black, no vo vnútri sa nachádzajú nové technológie.

Zdroj | GoPro

Vedľa 1,4″ displeja je umiestnená optika fotoaparátu. Nový model má kryt objektívu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a je pokrytý hydrofóbnym filmom, takže sa na ňom nebude držať voda. Na zadnej starne je hlavný, 2,27″ dotykový displej, ovládacie prvky a USB-C port.

GoPro10 Black má nový procesor GP2, rozdiel oproti pôvodnej generácii je priepastný a prináša aj kvalitnejšie snímky pri zníženom osvetlení. Vďaka novému procesoru je lepšie aj video. To je možné natáčať do rozlíšenie 5,3K (5 312 x 2 988 px) pri 60 fps, 4K UHD video je možné natáčať s 120 fps a 2,7K video pri 240 fps.

Zdroj | GoPro

Nový HyperSmooth 4.0 slúži na maximálnu stabilizáciu aj tých najakčnejších videí, pôvodný HyperSmooth 3.0 zvládal vyrovnávať horizont do 27°, nová verzia vyrovnáva až do 45°. Fungovať má aj pri 5,3K videu s 30 fps.

S GoPro Hero10 Black získate i kvalitné fotografie s rozlíšením do 23 Mpx. Nechýba možnosť fotenia do RAW, vysokorýchlostné snímanie, nočné foto, ale i možnosť získania fotografií z videa.

Zdroj | GoPro

Etalón akčných kamier GoPro Hero10 Black sa bežne predáva zhruba za 550 eur, aktuálne si ju viete kúpiť už od 452 eur, čo je zľava vo výške 17,8 %. Výhodné ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.