Reklama

Nový LG V30 Signature Edition stojí viac ako iPhone X

Zdroj | LG
Števo Porubský
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Juhokórejské LG na domáci trh uvedie unikátnu verziu smartfónu LG V30. Ten sme testovali len nedávno, pričom recenziu si môžete od dnes prečítať na TECHBOX.sk. Nová verzia LG V30 Signature Edition nie je špeciálna hardvérom (až na pamäť), ale hlavne dizajnom. Stojí viac ako iPhone X a vyrobí sa z nej iba 300 kusov.

Pozrite si

LG V30 – ideálny smartfón pre fotografov i audiofilov

Telo LG V30 Signature Edition je namiesto skla, kovu a plastu odeté do keramiky spevnenej zirkónom, teda materiálom, ktorý sa používa pri výrobe umelých zubov. To nemá byť mínusom, naopak, materiál je extrémne pevný a odolný voči poškriabaniu. Navyše má výrazný lesk a punc luxusu.

Zdroj | LG

Unikátny je i samotný čierno-biely dizajn, ktorý sa preniesol aj do operačného systému. Allways-on displej bude i s efektným pozadím, ako vidieť na renderi od výrobcu.

Súčasťou balenia majú byť aj slúchadlá Bang & Olufsen. Či rovnaké, ako v klasickom modeli V30 nie je známe.

Zdroj | LG

Inak ide o bežný model V30, ktorý ponúka 6″ P-OLED displej s HDR, Snapdragon 835, 6 GB RAM a 256 GB vnútornú pamäť. Duálny fotoaparát má 16 a 13 Mpx rozlíšenie a f/1,6 + f/1,9 optiku. Rovnaká je i batéria s kapacitou 3 300 mAh a Android 8.0.

Nová verzia LG V30 Signature Edition bude v predaji s cenou 2 milióny kórejských wonov, čo je v prepočte zhruba 1 560 €. Ako majiteľ jedného z 300-kusovej limitovanej edície si budete môcť nechať vygravírovať laserom svoje meno na zadnú stranu. Na to, aby ste novinku získali, musíte zbehnúť do Južnej Kóreji, inde vo svete sa Signature Edition predávať nebude.

Zdroj | LG
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.