Reklama

Nový iPhone 5C je už v predaji aj na Slovensku - má ho operátor O2

Roman Calík

Fanúšikov Apple iPhone dnes operátor O2 určite potešil. Ak si totiž brúsite zuby na nový Apple iPhone 5C, môžete si ho ísť kúpiť do niektorej zo značkových predajní O2 alebo ho získate lacnejšie cez O2 e-shop.

PREČÍTAJTE SI:
Plastový iPhone 5C je realitou, ale 64-bitový procesor iPhonu 5S prekvapením

O2 začal ako prvý operátor na Slovensku predaj nového Apple iPhone 5C. Prekvapivo už od dnešného dňa, t.j. 30. septembra 2013 je model 5C dostupný v značkových predajniach O2, ale aj prostredníctvom elektronického obchodu operátora. Operátori Telekom a Orange nám v čase písania článku nedokázali termín začiatku predaja novinky potvrdiť. O2 sa tak stal prvým, komu sa podarilo novinku do ponuky zaradiť. Za operátora Telekom nám dokonca hovorca Michal Korec zaslal takéto oficiálne stanovisko „Pravdepodobne ide o produkty určené pre iný trh. Zo strany dodávateľa totiž zatiaľ nebol určený termín ďalšej vlny predaja iPhone 5c a iPhone 5s, v ktorej by figuroval aj slovenský trh.“

Apple iPhone 5C

Apple iPhone 5C je u O2 dostupný v 16 GB a 32 GB verzii. Momentálne má operátor k dispozícii dokonca všetkých päť farebných prevední novinky v 16 GB verzii. Kúpite si ho tak v bielom prevedení, ale aj v zelenej, modrej, žltej a ružovej farbe. Verzia 32 GB je aktuálne podľa stránok O2 k dispozícii v bielej a modrej farbe. Cenu operátor stanovil na 671 € za 16 GB verziu a 775 € za 32 GB verziu. Smartfón s najnovším iOS 7 je dostupný samozrejme aj pre programy O2 Paušál, kde si môžete uplatniť aj bonus na telefón. Najvyšší bonus vo výške 288 € dostanete k Platinovému O2 Paušálu.

Apple iPhone 5C

Ak sa rozhodnete novinku kúpiť cez e-shop operátora, získate ju lacnejšie. Ceny pre e-shop boli stanovené na 609,05 € pre 16 GB verziu a 711,86 € pre 32 GB verziu. Keďže Apple iPhone 5C vyžaduje použitie nano SIM karty, operátor vám pri kúpe 5C-čka vymení vašu SIM kartu za nano SIM bezplatne. Ak si však chcete počkať na vybavenejšiu verziu Apple iPhone 5S, jej termín štartu predaja sa nám nepodarilo zistiť. Predpokladáme, že i tu sa O2 posnaží o prvenstvo.

Apple iPhone 5C v O2

Foto: Apple, O2

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.