Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nový časopis TECHBOX zima 2018 je iný!

Nový časopis TECHBOX zima 2018 je iný!
TECHBOX
Nový časopis TECHBOX zima 2018 je iný!

Posledné tohtoročné vydanie sa nesie síce v dizajne a unikátnosti, akú sme priniesli v úvode roka, no predsalen je TECHBOX zima 2018 iný, ako všetky doterajšie vydania. Prečo? Lebo na titulke máme ženu! Nie je to modelka s produktom, ale jedna z najúspešnejších žien slovenského IT, Lucia Šicková z Pixel Federation.

Určite si ešte pamätáte titulky z minulých rokov, kedy prakticky každú titulku TECHBOXu zdobili krásne ženy s produktami. S tým sme v tomto roku skončili a nosnými sa stali rozsiahle rozhovory Slovákov z IT sveta. Titulku zimného vydania TECHBOXu sme však venovali dáme, Lucii Šickovej, spoluzakladateľke herného štúdia Pixel Federation. Luciu sme vyspovedali nielen z profesionálneho, ale aj súkromného sveta až na 11 stranách. Určite si rozhovor v časopise nalistujte, stojí za to.

To však nie je jediné, čo v novom vydaní stojí za to… Minimalizovali sme recenzie, ale pridali sme tematické články, rozhovory a reportáže! Stále pritom v novom TECHBOXe nájdete až 180 strán kvalitného papiera so špičkovou tlačou.

Napríklad si môžete prečítať exkluzívnu reportáž z výstavy Photokina, ale aj súhrn toho najlepšieho z výstavy Audio Video Kino 2018, kde nechýbala ani naša TECHBOX ZÓNA.

Baví vás čítať o histórii? Nalistujte si tú o Inteli, gigante zo sveta mikroprocesorov. Možno ani netušíte, ako firma vznikla a začínala… Na konci vydania máme ešte jednu historickú lahôdku – retrorecenziu detského telefónu HALÓ-HALÓ od Tesly!

Predvianočné obdobie so sebou nesie kopec zhonu a stresu zo zháňania darčekov. Ako každý rok, tak aj tento vám to chceme uľahčiť 35 tipmi na zaujímave tech darčeky najrôznejších cenových relácií.

Navyše sme si pre vás pripravili aj 10 tipov na top appky, ktoré vám pomôžu s nakupovaním, a to nielen tým predvianočným!

Vedeli ste, že generálny riaditeľ O2, Peter Gažík je najdlhšie úradujúcim riaditeľom kedysi najmladšieho mobilného operátora? Odpovedal nám ale aj na zaujímavejšie otázky z operátorského sveta.

Povedali by ste, že na myši je viac nečistôt a baktérií ako na toaletnej mise? V TECHBOX zima 2018 sme preto popísali ako jednoducho si počítačovú myšku vyčistiť. Tie naše sú ako nové…

Nebol by to ale TECHBOX, keby ste v ňom nenašli aj technológie v automobiloch. Tentokrát sme sa pozreli aj na najnovšiu Audi Q8!

Okrem toho si ale môžete prečítať na Slovensku jedinečný megasúboj štyroch elektromobilov od Hyudai, Nissan, Renault a Volkswagen. Všetky sme testovali naraz, bez výhovoriek.

Nemajte však najmenšie obavy, že tieto útržky sú to jediné, čo v novom TECHBOX zima 2018 nájdete. Samozrejmosťou sú recenzie najnovších zaujímavých produktov z celej palety tech hračiek. Napríklad ide o Huawei Mate 20 Pro, Apple iPhone Xr, Lenovo Yoga C930, ASUS ZenBook UX580, Bowers & Wilkins 603, JBL Bar Studio 5.1 či prvých 24 hodín s prvým 8K Ultra HD televízorom na Slovensku.

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX zima 2018 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami, no stále rozširujeme možnosti, aby ste sa k nemu mohli dostať ešte jednoduchšie. Využiť môžete napríklad sieť predajní MOBILONLINE.SK. Časopis si v desiatkach predajní po celom Slovensku môžete nielen pozrieť a kúpiť, ale môžete využiť aj objednávku cez e-shop. Najnovšie ale TECHBOX kúpite už aj v on-line kníhkupectve Martinus.sk!

Pozrite si

Časopis TECHBOX si kúpite už aj v Martinus.sk!