Reklama

Nový časopis TECHBOX je už v predaji

Števo Porubský

A je tu! Nový časopis TECHBOX 9-10/2011 s modelkou na titulke, ktorú ste vyberali počas celého leta, sa dostal do vašich stánkov. Množstvo strán pútavého čítania zo sveta elektroniky dopĺňajú atraktívne reportáže, ale i súťaž o multimediálny smartfón Nokia X7.

TECHBOX 9-10_2011

V lete mnohí z vás určite oddychovali, no redakcia makala na plné obrátky, aby bol nový časopis TECHBOX ešte zaujímavejší, ešte pútavejší a ešte viac sexi. Veríme, že sa to podarilo. Veď spoločnosť ASUS aj vďaka vám našla na Slovensku sexi dievča na titulku nového čísla časopisu TECHBOX v súťaži Ukáž sa!. V TECHBOX však nenájdete len pekné fotografie víťazky Silvie, ale ukážeme vám aj to, ako sa taká titulka časopisu profesionálne fotí. Určite však neprehliadnite veľkú reportáž z najväčšej výstavy elektroniky na svete – IFA 2011 v Berlíne. Boli sme tam, a to čo vám ukážeme, sme reálne držali v rukách a vyskúšali.

 TECHBOX 9-10_2011

Hrabali sme sa aj v histórii, veď počítače majú už 30 rokov a preto vám ukážeme, ako sa dostali až do súčasnej podoby. No nezabúdame ani na budúcnosť, ktorá môže patriť i automobilom na elektrinu, a to možno aj bez batérií! Škola volá a tak poradíme všetkým nerozhodným či neznalým zorientovať sa v spleti marketingových žvástov výrobcov a predajcov. Keď už o reklame, myslíte, že sa oplatí investovať do Full HD web kamery? V spleti problémov sa môžete ocitnúť ak sťahujete neznámy obsah už aj do mobilu, vírusy sú jednoducho všade! Všade je aj Google, no pozrieme sa na to, či jeho nový projekt sociálnej siete má šancu zaujať. Otázna je tiež budúcnosť Nokie, kam smeruje?

TECHBOX 9-10_2011

Z klasických tém na vás čakajú top novinky, prehľad najzaujímavejších aplikácií pre smartfóny, či najpodrobnejší katalóg mobilov na našom trhu. Našimi rukami a podrobnými testami prešli také chuťovky ako Asus notebook s Bang & Olufsen zvukom, „zakázaný“ tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, najnovší foťáčik PEN E-P3 či Panasonic Lumix GF3, ale i 6 smartfónov od svetových výrobcov. K tomu sa nekompromisný redaktor pozrel aj na zúbok prvým 3D telefónom. Vyskúšali sme aj najnovší Ford Focus či Mercedes triedy C.

TECHBOX 9-10_2011

Ak si chcete z chuti prečítať nový časopis TECHBOX 9-10/2011, nebojte sa vypýtať si ho vo vašom stánku. Keďže je nový, môže sa stať, že predajca bude krútiť hlavou…No nenechajte sa odbiť. „Nemáme“ nemusí znamenať, že ho skutočne nemajú…:)

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.