Reklama

Nový Apple iPhone 6 Plus ohnete aj vlastnými rukami!

Marek Šimunek

Nie je tajomstvom, že sa výrobcovia smartfónov pretekajú v tom, koho novinka bude tenšia. Po dizajnovej stránke to je možno zaujímavé a krásne, ale my, používatelia z toho veľký osoh teda nemáme. S klesajúcimi milimetrami hrúbky nie je dostatok priestoru na veľkú batériu a výdrž zariadení stále klesá. Navyše ak sa spojí veľká plocha, ktorú 5,5“ displej predstavuje, hliník a extrémne tenký dizajn, môže to byť celkom pekný prešľap.

Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus

POZRITE SI
Takto vyzerá Apple iPhone 6 Plus, keď ho dostanú do rúk odborníci na rozoberanie
Apple iPhone 6 je väčší, tenší, oblejší, iný a hlavne sú dva!

Možno sa vám zdá, že hovoríme o akejsi neznámej čínskej hračke, v tomto článku sa však pred porotu dostáva nový iPhone 6 Plus, čoby smartfón, ktorý vás so 128 GB pamäťou bude stáť tisícku! Posledné dni sa totiž objavujú majitelia nového „pluska“, ktorí tvrdia, že sa im iPhone 6 Plus ohol pri nosení vo vrecku nohavíc. Tomuto „fenoménu“ sa na stopu pustil YouTube kanál Unbox Therapy, ktorý sa rozhodol ukončiť dohady o tom, či sa iPhone 6 Plus ohýba, alebo nie. Výsledok prekvapil aj samotného tvorcu videa. Pozrite sa na to radšej sami.

Husté však? V redakcii si myslíme, že toto by sa so smartfónom, ktorý si stavia prestíž na svojom spracovaní a predáva sa za tak vysoké ceny nemalo stávať. Možno si poviete, že takú silu nikdy vo svojich nohaviciach nevyviniete, ale postačí ak si dáte iPhone 6 Plus do zadného vrecka nohavíc a je vystarané. Z vášho iPhonu 6 Plus sa rázom stane LG G Flex so síce menším displejom, ale iOS namiesto Androidu.

Foto: Apple

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.