Reklama

Novinky Dell sú vystavené na Fazuľovej v Bratislave... ohmatajte si ich

Roman Calík

Ak si chcete kúpiť nový notebook a rozhodli ste sa pre Dell, máte možnosť ohmatať si vybrané novinky naživo priamo v Európskom Business Centre Dell v Bratislave na Fazuľovej ulici 7.

Dell technologicky kutik 1

Dell pochopil, že niečo pravdy bude na starom známom prísloví „Lepšie jedenkrát vidieť, ako stokrát počuť“. Síce o notebookoch Dell sa na internete toho dozviete veľa, ale vyskúšať si ich, pocítiť kvalitu materiálov a rýchlosť systému vďaka vyladenému hardvéru, to chce dotyky… Lenovo či Asus majú i preto svoje predajné miesta, ktoré zároveň slúžia aj ako showroom. Dell nechce zaostávať a tak odštartoval prvú etapu spojenia so zákazníkom. V súčasnosti tak máte možnosť vyskúšať si vybrané notebooky Dell v malom technologickom kútiku, ktorý sa nachádza vo vstupnej hale Európskeho Business Centra Dell v Bratislave na Fazuľovej ulici 7.

Dell technologicky kutik 2

Novinky naživo

Už dnes tak môžete vyskúšať novinky ako dell Inspiron 14z, ale i nadupané herné notebooky zo série Dell Alienware. Technologický kútik Dell je otvorený od 8.00 do 18.00 hod. Poteší však informácia, že do konca roka plánuje Dell rozšíriť tento priestor aj o možnosť priamej kúpy produktov a príslušenstva Dell. Podľa našich neoficiálnych informácií si novinky Dell budete už čoskoro môcť vyskúšať aj v priestoroch internetového obchodu Alza.sk na ul. Prievozská, taktiež v Bratislave.

Dell technologicky kutik 3
Otvorenie Technologického kútika Dell – na obrázku zľava: Radovan Kohút (marketingový manažér), Stefan Kaltenberger (marketingový riaditeľ), David Spruyt (obchodný riaditeľ) a Veit Dengler (generalny riaditeľ)

Dell technologicky kutik 4

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.