Reklama

Novero Victoria: Bluetooth headset ako módny doplnok

Imrich Maťo

Dámy, neviete, ako skĺbiť eleganciu šperku s Bluetooth slúchadlom, aby v uchu nepôsobilo rušivo a nekazilo váš imidž? Skúste niektorý z Novero Victoria Bluetooth headsetov.

Novero Victoria Bluetooth Headset

Každá žena sa pri vhodnej príležitosti rada skrášli šperkom, napríklad náhrdelníkom. Avšak spoločenské podujatia dámam neumožňujú použitie bežného Bluetooth headsetu tak, aby boli najmä diskrétne, ale tiež aby ich outfit bol ucelený. Odpoveďou pre dámy, ako skĺbiť možnosť byť elegantné a zároveň diskrétne spojené so svojím mobilným telefónom je exkluzívna sada Bluetooth headsetov Victoria od spoločnosti Novero. Na prvý pohľad náhrdelníky v sebe skrývajú funkčnosť Bluetooth náhlavnej súpravy. Hlavný prvok, skrášľujúci dekolt svojej majiteľky, je vybavený Bluetooth modulom, mikrofónom a obslužnými tlačidlami Nosná časť náhrdelníka, obopínajúca šiju, slúži zároveň na spojenie so slúchadlom, ktoré je k nej veľmi decentne pripojené. Stačí ho odpojiť, vložiť do ucha a môžete uskutočňovať hovor.

Novero Victoria

Pri výrobe týchto Bluetooth headsetov – náhrdelníkov výrobca používa také exkluzívne materiály, akými sú napríklad Lapis lazuli, klavírovo-čierny kremík, striebro, zlato, diamanty ale aj pravé perly. Každý kus je výsledkom precíznej ručnej práce. Tomu všetkému zodpovedá aj cena, veď každý z premiérových  Bluetooth headsetov série „la première édition“ má hodnotu viac ako 120 000 $. Koľko že to je eur? Približne „iba“ 95 000 €. Dámy sa na tieto funkčné klenoty môžu tešiť koncom leta a okrem Severnej Ameriky a Ázie ich ponúknu vybraní obchodníci aj v Európe. Je nádherné vidieť, ako sa moderná technika dokáže snúbiť s nádherou prírody a jemnosťou ženskosti.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.