Reklama

Nové systémy domácej zábavy Bose LIFESTYLE T-class a V-class

Imrich Maťo

Špičkové podanie zvuku, napĺňajúce miestnosť, je samozrejmosťou. Vysoká cena zase daňou za kvalitu. Privítajte nové Bose LIFESTYLE systémy domácej zábavy.

Bose Lifestyle

Značku výrobkov Bose charakterizuje high-end štandard luxusného spracovania, ale najmä špičkového podania zvuku. To však dnes už prestáva stačiť. Bose ide ďalej najmä v otázke nastavenia a použitia svojich produktov. Prostredníctvom inovatívnej Bose technológie Unify sa používanie, ale aj zdĺhavé a komplikované nastavenie výrobkov stáva doslova hračkou. Prvými lastovičkami, využívajúcimi technológiu Unify, sú nové systémy domácej zábavy LIFESTYLE T-class a V-class. Zastupujú ich modely T20, ako najjednoduchší, V25 a V35, ako vlajková loď Bose domácich systémov.

Bose Lifestyle

Tri nové Bose systémy domácej zábavy s 5.1 kanálovým zvukom sú dizajnované pre živý priestorový zvuk, napĺňajúci miestnosť, v ktorej pozeráte film, počúvate vysielanie z AM/FM rádia alebo hudbu z iPod/iPhone. Na to slúži špeciálna kolíska pri V-class modeloch. Systémy poskytujú možnosť pripojenia až šiestich „high-definition“ audio a video zdrojov, napríklad Blu-ray prehrávače, káblové boxy alebo herné systémy. Súčasťou Bose LIFESTYLE systémov je štvorica drobných satelitných a predný reproduktor, ako aj subwoofer. Na pohodlné ovládanie hoci aj z gauča poslúžia diaľkové ovládače, v prípade modelov V-class aj s displejom. Výrobky značky Bose nie sú lacnou záležitosťou. Inak tomu nie je ani v prípade týchto nových systémov. Model T20 má stanovenú cenu 1 999,95 $ (cca 1 632 €), o niečo drahší je stredný model V25 za cenu 2 499,95 $ (cca 2 040 €) a vlajkový model V35 vyjde až na 3 299,95 $ (cca 2 693 €). Fajnšmekri sa majú na čo tešiť.

Zdroj: Cnet News a Bose UK.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.