Reklama

Nové procesory Intel Core i7 pre MacBook Pro

Marek Šimunek

Celý Apple svet sa v stredu zameral na prezentáciu “Back to the Mac”. Apple však súčasne s predstavením nového MacBooku Air potichu aktualizovala aj profesionálnu radu notebookov MacBook Pro a k 15” a 17” modelom pridala nový procesor Intel Core i7.

MacBook Pro 17

Bez nijakej tlačovej správy sa v internetovom obchode Apple Store v stredu objavila nová voliteľná položka pri výbere typu procesora k MacBookom Pro s uhlopriečkou 15” a 17”. Tieto modeli si budete môcť za poplatok vybaviť procesorom Intel Core i7 s taktom 2,8 GHz. Doteraz boli k týmto MacBookom Pro dostupné procesory Intel Core i5 s taktom 2,53 GHz a Intel Core i7 s taktom 2,66 GHz.

MacBook Pro 15

Nový procesor Intel Core i7-640M disponuje taktom 2,8 GHZ, ktorý môže byť podľa požiadaviek systému zvýšený až na 3,4 GHz. Ak si budete chcieť dopriať rýchlejší procesor, budete nútení siahnuť do vašej peňaženky po ďalších 200 USD v prípade MacBooku Pro 15” a 400 USD v prípade MacBooku Pro 17”. Uvedené ceny platia pre US trh a to za aký poplatok bude rýchly procesor Intel Core i7 2,8 GHz dostupný na Slovensku zatiaľ známe nie je.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.