Reklama

Nové príslušenstvo pre Galaxy S priamo od Samsungu

Marek Šimunek

Spoločnosť Samsung včera predstavila nové príslušenstvo nielen pre svojho kráľa Android smartfónov, ktoré ako keby jeho elegantnému dizajnu z oka vypadlo. Nájdeme medzi ním kožené púzdro, dockovaciu stanicu, nabíjačku náhradnej batérie alebo aj držiak do auta.

Samsung Galaxy S Acessories

Príslušenstvo, ktoré včera Samsung predstavil nebude určené len pre vlajkovú loď Samsung Galaxy S, ale pre celú rodinu mobilných produktov Galaxy S. Telefón, ktorý nie je doplnený o poriadne príslušenstvo predstavuje iba časť toho, na čo je určený a čo dokáže. Pre tieto modely bude k dispozícii držiak do auta, ktorý sa štandardne prichytí pomocou prísavky na predné okno. Pevný držiak umožňuje pohodlné menenie polohy z vodorovnej na zvislú na základe vašich požiadaviek. Podľa nastavení užívateľa bude možné automatické spustenie nastavenej aplikácie po vložení telefónu do držiaka. V aute sa vám tak napríklad môže automaticky spustiť navigačný softvér. Držiak bude rovnako telefón aj nabíjať a tak sa nebudete musieť báť, že po dlhej ceste budete mať nedostatok energie.

Samsung Galaxy S Acessories

Po vzore držiaka do auta predstavil Samsung aj stolovú verziu docku, ktorý samozrejme umožní aj nabíjanie zariadenia a jeho synchronizáciu s počítačom pomocou dodávaného USB kábla. Okrem microUSB výstupu sa na docku nachádza aj 3,5 mm audio konektor pre pripojenie k externým reproduktorom pre sledovanie filmov, počúvanie hudby alebo bezdrôtové telefonovanie doma, či v kancelárii. Pre tento stolový dock pripravila spoločnosť aj samostatnú aplikáciu „Desk Home Samsung“, ktorá môže po vložení do docku automaticky meniť podsvietenie displeja a umožniť okamžitý prístup k funkcii „Daily Briefing“. Okrem dvojice dockov budú k dispozícii rôzne ochranné púzdra, ktoré budú zahŕňať aj elegantné kožené púzdro alebo ochranné fólie. Vyťaženým manažérom určite príde vhod nabíjačka náhradnej batérie, ktorá súčasne môže plniť úlohu stojana a je dostatočne malá aby sa zmestila do každej batožiny.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.