Reklama

Nové notebooky ASUS rady N s vylepšeným audiom

Erik Birčák

Vďaka novej technológii SonicMaster bude možné vychutnávať filmy a hry omnoho lepšie. Nové 14“, 15“ a 17“ notebooky ASUS rady N, menovite N43, N53 a N73, budú disponovať kvalitnejšou a výkonnejšou audio zostavou ako tomu bolo doteraz.

ASUS N53

Technológiu SonicMaster vyvinuli technici ASUSu (ASUS Golden Ear team) v spolupráci z firmou Bang & Olufsen ICE Power. Prínos technológie spočíva hlavne v zväčšení zvukových komôr reproduktorov a zvýšení výkonu zosilovača.

Vďaka SonicMasteru by mala N-ková rada dosahovať lepšieho podanie basov i výšok v porovnaní z konkurenciou. Posun zaznamenali aj vokály, ktoré by mali byť výraznejšie. Zabezpečenie kvalitného priestorového zvuku u filmov aj hier je už iba pomyselnou „čerešničkou na torte“. Notebooky rady N však nie sú atraktívne iba vďaka ich reproduktorom. Procesory Core i3/i5, grafická karta NVIDIA GeForce GT335M, implementovaná technológia NVIDIA Optimus či zabudované USB 3.0 porty potvrdzujú, že máme čo dočinenia s moderným multimediálnym notebookom.

ASUS N73

Je všeobecne známe že kvalita zvuku na notebookoch nie je veľmi vysoká a takmer každé kvalitnejšie slúchadlá predčia integrované reproduktory. Čas ukáže, či SonicMaster napraví povesť a ukáže cestu, akou by sa malo kvalitné audio pre notebooky uberať.

Zdroj: TS ASUS

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.