Reklama

Nové navigácie TomTom GO pridávajú tretí rozmer a sú už v predaji

PR článok

TomTom, jeden z najväčších svetových poskytovateľov lokalizačných a navigačných produktov a slu­žieb, oznámil ceny a dostupnosť nových automobilových navigácií najvyššej rady TomTom GO.

Konkrétne sa jedná o modely GO 400, 500, 600 a 5000, ktoré obsa­hujú úplne prepracovaný dizajn a bohaté spektrum funkcií, ktorých cieľom je pomôcť vodičom mať riadenie plne vo svojich rukách. Medzi novinkami nechýba interaktívna lifetime mapa, doživotný prístup k službe TomTom Traffic a 3D zobrazenie budov. Vďaka tomu máte ako vodič veľmi presné informácie o tom, čo sa deje okolo vás a čo môžete očakávať na trase pred sebou. Budovy a orientačné body vidíte v úžasnom 3D rozmere. Nechýba ani pohodlné ovládanie jednoduchými dotykovými gestami pre približovanie a oddaľovanie. Takúto navigáciu s interaktívnou mapou si skutočne zamilujete!

TomTom GO

TomTom GO je k dispozícii v troch veľkostiach obrazoviek – môžete si vybrať medzi 4,3″ (11 cm), 5″ (13 cm) a 6″ (15 cm). TomTom GO 400, 500 a 600 obsahujú rovnaké inovatívne funkcie; rozdiel medzi nimi je iba v uhlopriečke displeja. Ako zástupcovia rady TomTom GO Smartphone Connected sú novinky navrhnuté pre príjem dopravných informácií TomTom Traffic a ďalších služieb ako TomTom Rýchlostné radary jednoduchým pripojením smartfónu* prostredníctvom Bluetooth. Smartfón v tomto prípade využíva dátové služby, ktoré máte ako užívateľ aktívne.

Zástupcom kategórie TomTom GO Always Connected je model GO 5000 s integrovanou službou TomTom Traffic, ktorý príjma informácie o aktuálnej dopravnej situácii priamo prostredníctvom vstavanej SIM karty. S podrobnými a presnými informáciami poskytovanými v reálnom čase prídete do cieľa rýchlejšie. Služba TomTom Traffic vám totiž presne určí, kde zdržanie začína a končí, takže budete vždy vedieť, ktorá trasa je najrýchlejšia. Predinštalované mapy pokrývajú 45 štátov Európy s doživotnou aktualizáciou zadarmo. Medzi podporovanými jazykmi samozrejme nechýba čeština ani slovenčina. Produkty sú aktuálne k dispozícii v českých obchodoch a online za nasledujúce ceny:

TomTom GO 400 EU 45 T (CZ-SK) stojí 5.290 Kč (cca. 195 €) vrátane DPH
TomTom GO 500 EU 45 T (CZ-SK) stojí 5.790 Kč (cca. 215 €) vrátane DPH
TomTom GO 600 EU 45 T (CZ-SK) stojí 6.990 Kč (cca. 260 €) vrátane DPH
TomTom GO 5000 EU 45 (CZ-SK) stojí 7.790 Kč (cca. 290 €) vrátane DPH

Hlavnými predajcami navigácií TomTom GO sú Alza.cz, ElectroWorld, Datart, Mall.cz, Kasa.cz a Czc.cz.

Zdroj: TomTom

* Smartfón musí byť kompatibilný a mať aktívny dátový tarif. S príjmom dát môžu vznikať dodatočné náklady.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.