Nové monitory Samsung do domácností i pre profesionálov

Samsung CF591 & Samsung CF390

Monako sa vo štvrtok 11. 2. 2016 opäť na jeden deň stalo miestom plným najmodernejších technológií kórejského výrobcu Samsung.

Chladnička s obrovským dotykovým displejom, vysávač ovládaný aplikáciou, televízory s Quantum dot panelmi a univerzálnym ovládaním a mnoho iného. Pozrite si ďalšie z noviniek, ktoré sme si naživo vyskúšali na Samsung Forum 2016 v Monaku.

Samsung CF591
Samsung CF591ZDROJ | Samsung

Okrem už spomenutého Samsung predstavil niekoľko nových monitorov pre bežných spotrebiteľov, ale aj profesionálov. Nové zakrivené monitory CF591 a CF390 majú zakrivenie 1800R a zodpovedajú tvaru ľudského oka, takže vedia poskytúť prirodzenejší zážitok zo sledovania. Z množstva funkcií či technológií, ktorými sú vybavené, spomeňme napríklad Eye Saver, zabraňujúci blikaniu, ktorý poslúži na to, aby sa zabezpečila stálosť obrazu a znížilo sa zaťaženie zraku.

Samsung CF390
Samsung CF390ZDROJ | Samsung

Pozrite siAká je Samsung chladnička s displejom Family Hub?

Technológia AMD FreeSync založená na HDMI synchronizuje obnovovaciu frekvenciu obrazovky s AMD grafickými kartami užívateľov, aby znížila latenciu na vstupe, trhanie obrazu a oneskorenie pri hraní hier a prezeraní interaktívneho obsahu. Samozrejmosťou oboch monitorov je široký pozorovací uhol 178 stupňov, dizajnovou zaujímavosťou štýlové kruhové stojany.

Pozrite siSamsung robotický vysávač pošlete cez appku kam chcete

Profesionálny monitor Samsung UE850 ponúka kvalitné vizuálne vlastnosti a ergonomické funkcie. Technológia PLS umožňuje natáčať obrazovku horizontálne aj vertikálne v uhle do 178°. Majú UHD rozlíšenie displeja, výškovo nastaviteľný stojan a možnosť pripojiť niekoľko rôznych zariadení.

 

ZdrojSamsung

Komentáre k článku