Reklama

Nové HP LaserJet Pro: konečne bez inštalovania zbytočného softvéru

Števo Porubský

Hewlett-Packard sa vo svete počítačov blysol novou sériou čiernobielych laserových tlačiarní, ktoré označuje „plug and print“. Vďaka tejto skratke už nebudete musieť na zahájenie tlače inštalovať množstvo dodatočného softvéru, ktorý občas aj tak nefunguje správne.

 HP LaserJet P1202

Už v priebehu dvoch minút bez potreby akéhokoľvek CD. Aj toto sa píše v tlačovej správe spoločnosti HP. Stačí vraj jednoducho pripojiť netbook, notebook alebo stolový počítač k tlačiarni pomocou USB kábla a môžete tlačiť. To je možné vďaka funkcii HP Smart Install, ktorou sú vybavené tlačiarne série LaserJet Pro P1100 či multifunkčné tlačiarne LaserJet Pro M1130/M1210 a LaserJet Pro P1566/P1606dn.  

HP LaserJet Pro M1213nf MFP

Nový rad tlačiarní LaserJet Pro okrem iného prináša aj kvalitnú tlač za nízku cenu. Tlačiarne obsahujú aj technológiu HP Auto-On/Off – technológia automatického zapnutia/vypnutia. Výrobca sa nechal počuť, že s touto novou technológiou dokážu tlačiarne ušetriť 72% nákladov na energie oproti svojmu predchodcovi. HP LaserJet P1102 bude na trhu za cenu okolo 109 €, model P1102w za cenu 129 €. Vyššie modely LaserJet Pro M1132 nájdete za odporúčanú cenu 149 €, LaserJet Pro M1212 zas za 199 €. Modely by mali byť na trhu od mája tohto roku.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.